Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Damian Boruch wzmocni KKS Kozienice

fot. Cerrad Czarni Radom

AZS Olsztyn, Jastrzębski Węgiel, Cuprum Lubin, czy Czarni Radom – to tylko niektóre kluby, których barw w swojej karierze bronił Damian Boruch. W najbliższym sezonie doświadczony środkowy będzie występował na parkietach II ligi, grając w szeregach Enei KKS-u Kozienice. To potężne wzmocnienie dla kozienickiego zespołu.

Mierzący 209 cm wzrostu środkowy ma na swoim koncie wiele sezonów spędzonych w PlusLidze. W barwach Jastrzębskiego Węgla w 2017 roku sięgnął po brązowy medal mistrzostw Polski oraz dotarł do półfinału Pucharu Polski. Oprócz klubu z Jastrzębia Zdroju w swojej karierze reprezentował też m.in. AZS Olsztyn, Cuprum Lubin, Czarnych Radom, a ostatnio pierwszoligową Avię Świdnik.Urodzony w 1989 roku Damian Boruch może pochwalić się zasięgiem w ataku wynoszącym 349 cm. W sezonie 2020/2021 TAURON 1. Ligi wystąpił w 19 meczach Avii i rozegrał 54 sety, w których zdobył 101 punktów – 67 atakiem, 28 blokiem oraz 6 zagrywką.

źródło: kkskozienice.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę