Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Chiny zrezygnują z organizacji finału Ligi Narodów siatkarek?

Chiny zrezygnują z organizacji finału Ligi Narodów siatkarek?

fot. FIVB

Chociaż wiadomość nie została jeszcze oficjalnie potwierdzone, wydaje się, że Chiny poinformowały już FIVB, że nie zorganizują finałów Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet – donosi na swoim blogu włoski dziennikarz Gian Luca Pasini. Według Pasiniego może spełnić się scenariusz, że ​​Włochy, które zorganizują finały mężczyzn, zostaną również poproszone o przejęcie kontroli nad turniejem żeńskim.

Przyczyny rezygnacji Chin z organizacji Final Six nie są znane, ale podejrzewa się, że ma to związek gorszą sytuacją związaną z pandemią koronawirusa.Przypomnijmy, że Siatkarska Liga Narodów w 2022 roku będzie miała nowy format. Każda z 16 drużyn męskich i żeńskich rozegra 12 meczów w ciągu trzech tygodni w trzech różnych miejscach. Mężczyźni i kobiety będą grać co drugi tydzień, co pozwoli na pełny tydzień bez meczów pomiędzy grupami. Po zakończeniu fazy grupowej, osiem najlepszych drużyn narodowych każdej płci awansuje do finałów VNL, które zostaną rozegrane w systemie pucharowym, począwszy od ćwierćfinałów. Runda finałowa kobiet zostanie rozegrana w dniach 13-17 lipca, a mężczyzn 20-24 lipca.

źródło: dal15al25.gazzetta.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę