Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adam Lorenc zostaje z „miedziowymi”. Będzie czwarty sezon w Cuprum

Adam Lorenc zostaje z „miedziowymi”. Będzie czwarty sezon w Cuprum

Cuprum Stilon Gorzów ogłosił kolejnego swojego reprezentanta. To jeden z siedmiu zawodników, którzy pozostają w klubie po zmianach związanych z fuzją klubów. Adam Lorenc jest pierwszym atakującym ogłoszonym przez klub.

Pochodzący z Żar niespełna 26-latek z Lubinem jest związany już długo. Pierwszy sezon w barwach miedziowych rozegrał w latach 2020/2021. Dla atakującego będzie to więc czwarty sezon w tym klubie i trzeci z rzędu. W minionej edycji PlusLigi rozegrał łącznie 21 spotkań, w których zdobył 79 punktów (67 w ataku, 6 w bloku i 6 w polu serwisowym). Najwięcej „oczek” dołożył od siebie w meczu ze Ślepskiem Malow Suwałki – wówczas zdobył 19 punktów i zagrał na 64% skuteczności w ataku.

GŁODNY SUKCESÓW

Doświadczenie zdobywał również na pierwszoligowych parkietach – przez dwa sezony reprezentował APP Krispol Września, a w sezonie 2021/2022 bronił barw KPS-u Siedlce. Jest również Mistrzem Polski w siatkowce plażowej juniorów z 2019 roku. Rolę zwycięzcy wciąż chce pełnić – rok temu już w seniorskich mistrzostwach kraju siatkówki plażowej zajął drugie miejsce.

Adam Lorenc jest siódmym zawodnikiem, który zostaje w szeregach Cuprum. Wcześniej klub poinformował o przedłużeniu m.in. kontraktów środkowych bloku: Huberta Węgrzyna, Jakuba Strulaka i Seweryna Lipińskiego oraz kapitana Kamila Kwasowskiego.

 

 

Zobacz również:

Karuzela transferowa PlusLigi 2024/2025

źródło: Cuprum Stilon Gorzów - facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved