Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2011/2012 > Transfery > I liga kobiet

I liga kobiet

KS Piecobiogaz Murowana Goślina

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Krzysztof Janczaktrener Jacek Skrok
(Jadar Politechnika Radomska)
 
Gabriela Jasińska
(SMS PZPS Sosnowiec)
Dominika Nowakowska
(UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
Irina Archangielska
(PTPS Piła)
Paulina Chojnacka
(Zawisza Sulechów)
 
Kinga Hatala
(AZS UEK Kraków)
Olga Owczynnikowa
(Zawisza Sulechów)
 
Kinga Zielińska
(Pałac Bydgoszcz)
Katarzyna Walawender
(AZS UEK Kraków)
 
Agata Skiba
(Pałac Bydgoszcz)
Małgorzata Lubera
(Zawisza Sulechów)
 
Izabela Śliwa
(Trefl Sopot)
Natalia Narożna
(szuka klubu)
 
 Małgorzata Jeromin
(szuka klubu)
 

Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Beata Gałek
(Silesia Volley II)
Iwona Kandora
(Stal Mielec)
Magdalena Pietroczuk
(AZS Politechnika Śląska Gliwice)
Barbara Adamska
(Silesia Volley II)
Mariola Barszcz-Wojtowicz
(Stal Mielec)
 
Izabela Soja
(Płomień Sosnowiec)
Justyna Ordak
(AZS UEK Kraków)
 
Rachel Laybourne (ENG)Katarzyna Lisiecka
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Karolina Sowała
(siatkówka plażowa)
Katarzyna Furtak
(Gaudia Trzebnica)
 

Armatura Eliteski AZS UEK Kraków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Barbara Kubieniec
(AZS Politechnika Śląska Gliwice)
Monika Sroga
(urlop macierzyński)
 
Justyna Sachmacińska
(Gedania Żukowo)
Karolina Surma
(Wisła Kraków)
 
Żaneta Baran
(Patria Sędziszów Małopolski)
Marzena Wilczyńska
(Stal Mielec)
 
Katarzyna Połeć
(Czarni Słupsk)
Sandra Biernatek
(Wisła Kraków)
 
Justyna Ordak
(Silesia Volley)
Kinga Hatala
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
 
Edyta Rzenno
(AZS Białystok)
Magda Jagodzińska
(Wisła Kraków)
 
Agnieszka Starzyk-Bonach
(TPS Rumia)
Magdalena Hawryła
(Jadar Politechnika Radomska)
 
Katarzyna Walawender
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
  

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Sylwia Chmiel
(Szóstka Biłgoraj)
Miroslava Kijakova (SVK)
(Jadar Politechnika Radomska)
Sylwia Pastuszko
(AZS Politechnika Śląska Gliwice)
Ksenia Mazur
(AZS Politechnika Radomska)
Anna Związek
(UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki)
Anastazja Tkaczenko (UKR)
(Tarnopol – UKR)
Dominika Nowakowska
(SMS PZPS Sosnowiec)
Agnieszka Seta
(Chemik Police)
Ewelina Świerszcz
(Tomasovia Tomaszów Lub.)
Katarzyna Lisiecka
(Silesia Volley)
Katarzyna Nadziałek
(Karpaty Krosno)
 
Laura Tomsia
(Gedania Żukowo)
Natalia Wardzińska
(UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
Jelena Bernatowicz (BLR)
(Minczanka Mińsk – BLR)
Natalia Staniucha
(PLKS Pszczyna)
 
 Sandra Cabańska
(Jadar Politechnika Radomska)
 
 Martyna Wyszomierska
(Szóstka Biłgoraj)
 
 Anna Gawron
(szuka klubu)
 

PLKS Pszczyna

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Dariusz Luks
(Trefl Gdańsk)
trener Jarosław Bodys
(Gaudia Trzebnica)
Sylwia Pastuszko
(AZS Politechnika Śląska Gliwice)
Marta Kutikow
(Sparta Warszawa)
Agnieszka Bodys
(urlop macierzyński)
 
Małgorzata Sikora
(Sparta Warszawa)
Aleksandra Szafraniec
(Gaudia Trzebnica)
 
Natalia Staniucha
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Edyta Węcławek
(liga norweska)
 
Marta Kluza
(RSMS Police)
Magdalena Kosiarska
(zawieszenie kariery)
 
Paulina Dyc
(RSMS Police)
Aleksandra Filip
(Sokół 43 Katowice)
 
Wioletta Szkudlarek
(Allgäu Team Sonthofen – GER)
Sandra Szczygioł
(UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
 Marta Lach
(szuka klubu)
 

PSPS Chemik Police

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Agnieszka Seta
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Natalia Matusz
(Piast Szczecin)
 
Joanna Nickowska
(RSMS Police)
Agnieszka Kazanecka
(Piast Szczecin)
 
Aleksandra Pasznik
(Orzeł Elbląg)
Joanna Gliwa
(urlop macierzyński)
 
Tamara Kaliszuk
(PTPS Piła)
Dominika Mażul
(szuka klubu)
 
Aneta Duda
(Legionovia Legionowo)
Klaudia Boguszewska
(szuka klubu)
 

MUKS Sparta Warszawa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Tomasz Kamuda
(Stal Mielec)
trener Marcin Wojtowicz
(SMS PZPS Sosnowiec)
 
Dominika Marszałek
(Gaudia Budmel Trzebnica)
trener Maciej Grochulski
(szuka klubu)
 
Paulina Głaz
(Tomasovia Tomaszów Lub.)
Marta Kutikow
(PLKS Pszczyna)
 
Monika Bryczkowska
(Gedania Żukowo (od 03.11.2011))
Małgorzata Sikora
(PLKS Pszczyna)
 
Ewelina Toborek
(TPS Rumia (od 03.11.2011))
Karolina Grzelak
(Jadar Politechnika Radomska)
 
 Eliza Białczak
(Orzeł Elbląg)
 
 Magdalena Ziętek
(liga uniwersytecka – USA)
 

LTS Legionovia Legionowo

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Ilona Gierak
(Stal Mielec)
Beata Mielczarek
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Justyna Łunkiewicz
(Union Stade Français Saint Cloud Paris – FRA)
Aleksandra Wachowicz
(liga akademicka w USA)
 
Jolanta Studzienna
(Aluprof Bielsko-Biała)
Aneta Duda
(Chemik Police)
 
Iga Chojnacka
(SMS PZPS Sosnowiec)
Marta Bronisz
(AZS LSW Warszawa)
 
 Marta Grzanka
(szuka klubu)
 

UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Anna Związek
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Daria Bąkowska
(szuka klubu)
 
Natalia Wardzińska
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Katarzyna Łubis
(Budowlani Toruń)
 
Dominika Nowakowska
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
Maja Motylewska
(szuka klubu)
 
Sandra Szczygioł
(PLKS Pszczyna)
Karolina Wiśniewska
(kończy karierę)
 
 Katarzyna Buchalska
(urlop macierzyński)
 
 Klaudia Maryniak
(UKS Ozorków)
 

MMKS Gaudia Budmel Trzebnica

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Jarosław Bodys
(PLKS Pszczyna)
trener Jarosław Jeżewski
(zakończył pracę z zespołem seniorek)
 
Aleksandra Szafraniec
(PLKS Pszczyna)
Dominika Marszałek
(Sparta Warszawa)
 
Agata Turbak
(AZS Politechnika Śląska Gliwice)
Ewelina Menducka
(szuka klubu)
 
Anastazja Bańska
(AZS Politechnika Śląska Gliwice)
Marta Ciszczoń
(szuka klubu)
 
Katarzyna Furtak
(Silesia Volley)
  
Aleksandra Szymańska
(TPS Rumia)
  

Jadar Politechnika Radomska

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Jacek Skrok
(KS Piecobiogaz Murowana Goślina)
Ksenia Mazur
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Miroslava Kijakova (SVK)
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Aleksandra Guzikiewicz
(Wisła Kraków)
 
Sandra Cabańska
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Agnieszka Sojka
(urlop macierzyński)
 
Michalina Jagodzińska
(TPS Rumia)
Iwona Pasieczna
(Sobieski Lublin)
 
Katarzyna Ciesielska
(PTPS Piła)
  
Karolina Grzelak
(Sparta Warszawa)
  
Marta Natanek
(PTPS Piła)
  
Magdalena Hawryła
(AZS UEK Kraków)
  
Aleksandra Theis
(TPS Rumia)
  

Gedania Żukowo – wystartuje w rozgrywkach II ligi

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Edyta Kucharska
(szuka klubu)
 
 Justyna Sachmacińska
(AZS UEK Kraków)
 
 Monika Bryczkowska
(Sparta Warszawa)
 

Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia – brak licencji

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Izabela Hohn
(Joker/Mekro Świecie)
 
 Agnieszka Starzyk-Bonach
(AZS UEK Kraków)
 
 Natalia Ziemcowa (UKR)
(Pałac Bydgoszcz)
 
 Michalina Jagodzińska
(Jadar Politechnika Radomska)
 
 Alicja Leszczyńska
(Köpenicker SC – GER)
 
 Ewelina Mikołajewska
(Budowlani Łódź)
 
 Veronika Hudima (FRA)
(PTPS Piła)
 
 Laura Tomsia
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
 Mayvelis Martinez Adlum (CUB)
(Pałac Bydgoszcz)
 
 Ewelina Toborek
(Sparta Warszawa)
 
 Dorota Pykosz
(Stal Mielec)
 
 Aleksandra Theis
(Jadar Politechnika Radomska)
 
 Aleksandra Szymańska
(Gaudia Trzebnica)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved