Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2011/2012 > Transfery > PlusLiga

PlusLiga

PGE Skra Bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Konstantin Cupković (SRB)
(Roma Volley – ITA)
Stephane Antiga (FRA)
(Delecta Bydgoszcz)
 
Wytze Kooistra (NED)
(Modena – ITA)
Jakub Novotny (CZE)
(Jihostroj Czeskie Budziejowice – CZE)
 
Robert Milczarek
(Pamapol Wieluń)
  
Aleksandar Atanasijević (SRB)
(Partizan Belgrad – SRB)
  

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Antonin Rouzier (FRA)
(Stade Poitevin – FRA)
Jakub Jarosz
(Andreoli Latina – ITA)
 
Guillaume Samica (FRA)
(Iskra Odińcowo – RUS)
Tine Urnaut (SLO)
(Volley Umbria San Giustino – ITA)
 
Serhiy Kapelus (UKR)
(Pamapol Wieluń)
Idner Faustino Lima Martins (BRA)
(VfB Friedrichshafen – GER)
 
Sebastian Warda
(BBTS Bielsko-Biała)
Grzegorz Wójtowicz
(MKS MOS Będzin)
 

Asseco Resovia SSA Rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Piotr Nowakowski
(AZS Częstochowa)
trener Ljubo Travica (CRO)
(szuka klubu)
 
Lukas Tichacek (CZE)
(VfB Friedrichshafen – GER)
Ivan Ilić (SRB)
(szuka klubu)
 
Maciej Dobrowolski
(Fart Kielce)
Matej Cernić (ITA)
(Tonno Callipo Vibo Valentia – ITA)
 
Marko Bojić (MNE)
(PAOK Saloniki – GRE)
Ryan Millar (USA)
(Lokomotiv Nowosybirsk – RUS)
 
Paul Lotman (USA)
(Marmi Lanza Verona – ITA)
Michał Baranowicz
(Bre Banca Cuneo – ITA)
 
Adrian Radu Gontariu (ROU)
(VfB Friedrichshafen)
Rafał Buszek
(Fart Kielce)
 
 Tomasz Józefacki
(Panathinaikos Ateny (GRE))
 

Domex Tytan AZS Częstochowa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Damian DacewiczPiotr Nowakowski
(Resovia Rzeszów)
 
Adrian Stańczak
(Jadar Radom)
Wojciech Gradowski
(Delecta Bydgoszcz)
 
Michał Kaczyński
(Delic-Pol Częstochowa)
Michał Dębiec
(Delecta Bydgoszcz)
 
Adrian Hunek
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Michał Żuk
(Cuprum Lubin)
 
Michał Kamiński
(Ales – FRA)
Radosław Kolanek
(szuka klubu)
 
Jakub Bik
(Delic-Pol Częstochowa)
  
Kamil Lewiński
(Młody Fart Kielce)
  

AZS Politechnika Warszawska

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Maciej Gorzkiewicz
(Joker Piła)
Dariusz Szulik
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Vid Jakopin (SLO)
(ACH Volley Bled – SLO)
Bartłomiej Neroj
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Patrick Steuerwald (GER)
(RPA Perugia – ITA)
Zbigniew Bartman
(Jastrzębski Węgiel)
 
Grzegorz Szymański
(Delecta Bydgoszcz)
Robert Prygiel
(Czarni Radom)
 
Maciej Zajder
(Pamapol Wieluń)
Maikel Salas Moreno (CUB)
(szuka klubu)
 
Paweł Mikołajczak
(Jadar Radom)
Oleksandr Statsenko (UKR)
(szuka klubu)
 
Maciej Olenderek
(SMS PZPS Spała)
  
Maciej Krzywiecki
(Stal AZS Nysa)
  

Delecta Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Piotr Makowski
(Centrostal Bydgoszcz (K))
trener Waldemar Wspaniały
(kończy karierę trenerską)
 
Marcin Wika
(Jastrzębski Węgiel)
Grzegorz Szymański
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Wojciech Gradowski
(AZS Częstochowa)
Wojciech Serafin
(Trefl Gdańsk)
 
Michał Dębiec
(AZS Częstochowa)
Stanisław Pieczonka
(szuka klubu)
 
Rafał Obermeler
(Młoda Delecta)
Martin Sopko (SVK)
(Al Nasr Dubai – UAE)
 
Stephane Antiga (FRA)
(Skra Bełchatów)
Krzysztof Andrzejewski
(Stal AZS Nysa)
 

KS Jastrzębski Węgiel SSA

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Łasko
(Marmi Lanza Werona – ITA)
trener Miroslav Palgut (SVK)
(SG VCA Hypo Niederösterreich – AUT)
 
Russell Holmes (USA)
(Vivo Minas – BRA)
Benjamin Hardy (AUS)
(kończy karierę)
 
Rob Bontje (NED)
(Sisley Treviso – ITA)
Igor Yudin (AUS)
(AZS UWM Olsztyn)
 
Zbigniew Bartman
(AZS Politechnika Warszawska)
Lukas Divis (SVK)
(Lokomotiv Nowosybirsk – RUS)
 
Brian Thornton (USA)
(Chaumont Volley-Ball 52 – FRA)
Marcin Wika
(Delecta Bydgoszcz)
 
Raphael Florencio Margarido (BRA)
(Remat Zalau – RUM)
Mitja Gasparini (SLO)
(Marmi Lanza Werona – ITA)
 
Mateusz Malinowski
(Joker Piła)
Grzegorz Łomacz
(Trefl Gdańsk)
 
Michał Kubiak
(AZS Politechnika Warszawska)
Maciej Pawliński
(Fart Kielce)
 
Luciano Paczko Bozko
(Galatasaray Stambuł – TUR)
Grzegorz Pająk
(szuka klubu)
 
Ashlei de Menezes T. Nemer (BRA)
(Galatasaray Stambuł – TUR)
  

AZS UWM Olsztyn

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Tomaso Totolo (ITA)
(Sisley Treviso – ITA)
trener Gheorghe Cretu (ROU)
(szuka klubu)
 
trener Piotr Poskrobko
(Ślepsk Suwałki)
II trener Danielle Capriotti (ITA)
(szuka klubu)
 
Guillermo Hernán (ESP)
(CAI Voleibol Teruel – ESP)
Kert Toobal (EST)
(Sivas 4 Eylül Belediye – TUR)
 
Igor Yudin (AUS)
(Jastrzębski Węgiel)
Marcel Gromadowski
(Iraklis Saloniki (GRE))
 
Metodi Ananiew (BUL)
(Tonno Callipo Vibo Valentia – ITA)
Axel Jacobsen (DEN)
(TV Bühl (GER))
 
Andrzej Stelmach
(Pamapol Wieluń)
Wojciech Włodarczyk
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Mariusz Gaca
(Jadar Radom)
Tomasz Tomczyk
(Siatkarz Wieluń)
 
Piotr Łukasik
(Młody AZS UWM Olsztyn)
Samuel Tuia
(Kuzbass Kemerowo – RUS)
 
Bartosz Krzysiek
(Ślepsk Suwałki)
  
Łukasz Kadziewicz
(Al-Arabi Doha (QAT))
  

Fart Kielce

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Wiesław Popiktrener Dariusz Daszkiewicz
(szuka klubu)
 
Rafał Buszek
(Resovia Rzeszów)
Maciej Dobrowolski
(Resovia Rzeszów)
 
Maciej Pawliński
(Jastrzębski Węgiel)
Robert Szczerbaniuk
(szuka klubu)
 
Michał Żurek
(Trefl Gdańsk)
Piotr Łuka
(Stal Nysa)
 
Pierre Pujol (FRA)
(Sisley Treviso – ITA)
Richard Lambourne (USA)
(szuka klubu)
 
Grzegorz Kokociński
(Hernes Volley-Ball – FRA)
Ludovic Castard (FRA)
(szuka klubu)
 
Rafał Sokołowski
(Energetyk Jaworzno)
Mateusz Zarankiewicz
(MKS MOS Będzin)
 
Marcus Nilsson (SWE)
(Iraklis Saloniki – GRE)
  

Trefl Gdańsk

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Grzegorz Ryś
(Avia Świdnik)
trener Dariusz Luks
(PLKS Pszczyna)
 
II trener Grzegorz Wróbel
(Energa Gedania Gdańsk (K))
II trener Edward Pawlun
(grupy młodzieżowe)
 
Grzegorz Łomacz
(Jastrzębski Węgiel)
Thomas Edgar (AUS)
(szuka klubu)
 
Mikko Oivanen (FIN)
(Büyükşehir Belediyesi Stambuł – TUR)
Michał Żurek
(Fart Kielce)
 
Wojciech Serafin
(Delecta Bydgoszcz)
Michał Chaberek
(zakończył karierę)
 
Artur Augustyn
(CV Mitteldeutschland – GER)
Andrzej Skórski
(szuka klubu)
 
Matti Hietanen (FIN)
(PAOK Saloniki)
Enrique de la Fuente (ESP)
(szuka klubu)
 
Bartosz Kaczmarek
(Gwardia Wrocław)
Waldemar Kaczmarek
(szuka klubu)
 
Maciej Wołosz
(Jadar Radom)
Jarosław Macionczyk
(BBTS Bielsko-Biała)
 
 Paweł Gajowczyk
(szuka klubu)
 
 Jorge Luis Hernandez Larreinaga (CUB)
(szuka klubu)
 
 Maciej Naliwajko
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved