Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2011/2012 > Transfery > PlusLiga Kobiet

PlusLiga Kobiet

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Anna Werblińska
(Aluprof Bielsko-Biała)
Klaudia Kaczorowska
(Aluprof Bielsko-Biała)
 
Vesna Djurisić (SRB)
(Galatasaray Stambuł – TUR)
Aleksandra Jagieło
(zawiesza karierę na rok)
 
Rachel Rourke (AUS)
(Cedat 85 San Vito – ITA)
  
Paulina Gajewska
(VK Baku (AZE))
  

Atom Trefl Sopot

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Alisha Glass (USA)
(Volei Futuro – BRA)
Olga Fatiejewa (RUS)
(Dynamo Krasnodar – RUS)
 
Dorota Wilk
(Stal Mielec)
Magdalena Śliwa
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Corina Ssuschke (GER)
(Modranska Prostejov – CZE)
Kinga Maculewicz
(zawiesiła karierę)
 
Margareta Kozuch (GER)
(Zariecze Odińcowo – RUS)
Izabela Śliwa
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
 
Magdalena Saad
(AZS Białystok)
Natalia Nuszel
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Maja Tokarska
(Gwardia Wrocław)
Meryem Boz (TUR)
(Iller Bankasi Ankara – TUR)
 
Megan Hodge (USA)
(MC Carnaghi Villa Cortese – ITA)
  

BKS Aluprof Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Joanna Wołosz
(Gwardia Wrocław)
Berenika Okuniewska
(Scavolini Pesaro – ITA)
 
Klaudia Kaczorowska
(Muszynianka Muszyna)
Anna Kaczmar
(PTPS Piła)
 
Sylwia Pelc
(Pałac Bydgoszcz)
Katarzyna Skorupa
(Urbino Volley – ITA)
 
Joanna Prokop
(BKS II Bielsko-Biała)
Anna Podolec
(Dinamo Bukareszt – ROM)
 
Koleta Łyszkiewicz
(SMS Sosnowiec)
Iwona Waligóra
(Dinamo Bukareszt – ROM)
 
Cassidy Lichtman (USA)
(liga akademicka USA)
Anna Werblińska
(Muszynianka Muszyna)
 
Alexis Crimes (USA)
(Post Schwechat – AUT)
Jolanta Studzienna
(Legionovia Legionowo)
 
Liesbet Vindevoghel (BEL)
(Toray Arrows – JPN)
Michalina Kwasowska
(szuka klubu)
 
Tamari Miyashiro (USA)
(Post Schwechat – AUT)
Magdalena Pytel
(Wisła Kraków)
 
Magdalena Banecka
(Szóstka Biłgoraj)
  
Helena Horka
(VK Modranska Prostejov – CZE)
  
Milada Bergrova (Spalova)
(VK Modranska Prostejov – CZE)
  

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Zaroślińska
(Budowlani Łódź)
Marta Haładyn
(Gwardia Wrocław)
 
Frauke Dirickx (BEL)
(Zoppas Conegliano – ITA)
Lucie Muhlsteinova (CZE)
(AZS Białystok)
 
Magdalena Śliwa
(Trefl Sopot)
Agata Pura
(urlop macierzyński)
 
Charlotte Leys (BEL)
(Pałac Bydgoszcz)
Joanna Szczurek
(urlop macierzyński)
 
Natalia Nuszel
(Trefl Sopot)
Matea Ikić (CRO)
(Urałoczka Jekaterinburg – RUS)
 
Dorota Ściurka
(Stal Mielec)
  
Katarzyna Urban
(siatkówka plażowa)
  

Impel Gwardia Wrocław

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marta Haładyn
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Joanna Wołosz
(Aluprof Bielsko-Biała)
 
Ariel Wilson (USA)
(liga akademicka USA)
Maja Tokarska
(Trefl Sopot)
 
Dorota Medyńska
(SMS Sosnowiec)
  
Milena Rosner
(Dinamo Bukareszt (ROU))
  

Organika Budowlani Łódź

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Mauro Masacci (ITA)
(All Fin CFL Volta Mantovana – ITA)
trener Małgorzata Niemczyk 
Anita Kwiatkowska
(Stal Mielec)
Michela Teixeira (BRA)
(szuka klubu)
 
Ana Grbac (CRO)
(Volero Zurich – SUI)
Katarzyna Zaroślińska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Dominika Koczorowska
(Stal Mielec)
Julia Szeluchina
(Pałac Bydgoszcz)
 
Katarzyna Mróz
(Pałac Bydgoszcz)
Karla Echenique (DOM)
(szuka klubu)
 
Helene Rousseaux (BEL)
(Volero Zurrich – SUI)
Sylwia Wojcieska
(Dinamo Bukareszt – ROM)
 
Ewelina Mikołajewska
(TPS Rumia)
Marta Szymańska
(Stal Mielec)
 

KS Pałac Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Julia Szeluchina
(Budowlani Łódź)
trener Piotr Makowski
(Delecta Bydgoszcz (M))
 
Magdalena Godos
(AZS Białystok)
Monika Naczk
(PTPS Piła)
 
Justyna Sosnowska
(SMS Sosnowiec)
Charlotte Leys (BEL)
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Zuzanna Czyżnielewska
(SMS Sosnowiec)
Sylwia Pelc
(Aluprof Bielsko-Biała)
 
Anna Grejman
(SMS Sosnowiec)
Kinga Zielińska
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
 
Ewelina Krzywicka
(Pałac II Bydgoszcz)
Agata Skiba
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
 
Natalia Ziemcowa (UKR)
(TPS Rumia)
Katarzyna Mróz
(Budowlani Łódź)
 
Mayvelis Martinez Adlum (CUB)
(TPS Rumia)
Nelly Spicer (USA)
(Rabita Baku – AZE)
 
 Joanna Kuligowska
(PTPS Piła)
 

KPSK Stal Mielec

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mariola Barszcz-Wojtowicz
(Silesia Volley)
II trener Tomasz Kamuda
(Sparta Warszawa)
 
Marzena Wilczyńska
(AZS UEK Kraków)
Agata Durajczyk
(AZS Białystok)
 
Marta Szymańska
(Budowlani Łódź)
Anita Kwiatkowska
(Budowlani Łódź)
 
Iwona Kandora
(Silesia Volley)
Dorota Wilk
(Trefl Sopot)
 
Katarina Kociova (CZE)
(Slavia Praga – CZE)
Dorota Ściurka
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Rita Liliom (HUN)
(Alemannia Aachen – GER)
Ilona Gierak
(Legionovia Legionowo)
 
Dorota Pykosz
(TPS Rumia)
Dominika Koczorowska
(Budowlani Łódź)
 

AZS Białystok

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Władimir Wiertiełko (BLR)
(reprezentacja Białorusi)
II trener Szymon Zejer
(szuka klubu)
Olga Palczewskaja (BLR)
(Fakieł Nowyj Urengoj – RUS)
Agata Durajczyk
(Stal Mielec)
Daiana Muresan (ROU)
(szuka klubu)
 
Dominika Sieradzan
(ASPTT Mulhouse – FRA)
Ance Martin (ROU)
(szuka klubu)
 
Lucie Muhlsteinova (CZE)
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Anna Klimakowa (RUS)
(Tiumeń – RUS)
 
Jelena Kowalienko (RUS)
(Urałoczka Jekaterinburg – RUS)
Magdalena Saad
(Trefl Sopot)
 
Ksenia Sizowa (RUS)Magdalena Godos
(Pałac Bydgoszcz)
 
 Edyta Rzenno
(AZS UEK Kraków)
 
 Katarzyna Żylińska
(urlop macierzyński)
 

PTPS Piła

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Dominik Kwapisiewicz
(Jadar Radom (M))
II trener Rafał Prus
(Piast Szczecin)
 
Monika Naczk
(Pałac Bydgoszcz)
Irina Archangielska
(Piecobiogaz Murowana Goślina)
 
Anna Kaczmar
(Aluprof Bielsko-Biała)
Katarzyna Ciesielska
(Jadar Politechnika Radomska)
 
Emilia Kajzer
(SMS Sosnowiec)
Tamara Kaliszuk
(Chemik Police)
 
Martyna Tracz
(PTPS II Piła)
Justine Landi (USA)
(Stod Volley (NOR))
 
Joanna Kuligowska
(Pałac Bydgoszcz)
Marta Natanek
(Jadar Politechnika Radomska)
 
Veronika Hudima (FRA)
(TPS Rumia)
Ewa Kasprów
(Wieżyca Stężyca)
 
Noris Leidys Acea Cabrera (CUB)
(VK Baku – AZE)
  

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved