Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2008/2009 > Transfery > PlusLiga

PlusLiga

PGE Skra Bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Piotr Gacek
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
Krzysztof Stelmach
(kończy karierę)
 
Dawid Murek
(Jastrzębski Węgiel)
Alex Damiao (BRA)
(szuka klubu)
 
Miguel Angel Falasca (ESP)
(Drac Palma Mallorca – ESP)
Robert Milczarek
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Jakub Jarosz
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
Piotr Gruszka
(Altay Izmir – TUR)
 
Bartosz Kurek
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
Bartłomiej Neroj
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Marcin Możdżonek
(AZS Olsztyn)
Dan Lewis (CAN)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 

Wkręt-met Domex AZS Częstochowa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dawid Gunia
(Resovia Rzeszów/Skra Bełchatów)
Piotr Gacek
(Skra Bełchatów)
 
Paweł Zatorski
(SMS Spała/Skra Bełchatów)
Krzysztof Gierczyński
(Resovia Rzeszów)
 
Fabian Drzyzga
(MOS Wola Warszawa)
Phillip Eatherton (USA)
(szuka klubu)
 
Smilen Mlyakov (BUL)
(Itas Trentino – ITA)
Marcin Wika
(Resovia Rzeszów)
 
Zbigniew Bartman
(Halkbank Ankara – TUR)
Paweł Woicki
(Resovia Rzeszów)
 
Przemysław Michalczyk
(AZS Politechnika Warszawska)
Robert Szczerbaniuk
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
 
Łukasz Wiśniewski
(SMS Spała)
Brook Bilings (USA)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
 

Mlekpol AZS Olsztyn

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Tomasz Józefacki
(Resovia Rzeszów)
Sinan Tanik (TUR)
(Galatasaray Stambuł – TUR)
 
Olli Kunnari (FIN)
(AS Cannes – FRA)
Marcin Lubiejewski
(Siatkarz Wieluń)
 
Jakub Oczko
(Delecta Bydgoszcz)
Frank Dehne (GER)
(Marmi Lanzo Werona – ITA)
 
Tomasz Kowalczyk
(AZS Politechnika Warszawska)
Paweł Kuciński
(AZS Zielona Góra)
 
Krzysztof Andrzejewski
(MCKiS Energetyk Jaworzno)
Marcin Kudłacik
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Michał Chaberek
(AZS Politechnika Warszawska)
Michał Ruciak
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Bjoern Andrae (GER)
(Panathinaikos Ateny – GRE)
 
 Marcin Możdżonek
(Skra Bełchatów)
 
 Richard Lambourne (USA)
(Lokomotiv Jekaterinburg – RUS)
 

Jastrzębski Węgiel SSA

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Nico Freriks (NED)
(Knack Roeselare – BEL)
Nikolaj Iwanow (BUL)
(Halbank Ankara – TUR)
 
Ben Hardy (AUS)
(Knack Roeselare – BEL)
Dawid Murek
(Skra Bełchatów)
 
Sebastian Pęcherz
(Jadar Radom)
Mateusz Gorzewski
(Gwardia Wrocław)
 
Guillaume Samica (FRA)
(Sparkling Milano – ITA)
Michał Kamiński
(GTPS Gorzów Wielkopolski)
 
Marcin Grygiel
(Płomień Sosnowiec)
Ewgeni Iwanow (BUL)
(BEEM – IRN)
 
Adam Nowik
(Jadar Radom)
  

Asseco Resovia SSA Rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Ljubomir Travica (SRB)
(Tonno Valentia – ITA)
Piotr Gabrych
(MKS MOS Będzin)
 
Mikko Oivanen (FIN)
(Kastamonu Belediyesi – TUR)
Karel Kvasnicka (CZE)
(Politechnika Warszawa)
 
Krzysztof Gierczyński
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
Dawid Gunia
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
 
Marcin Wika
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
Tomasz Kozłowski
(zakończył karierę)
 
Paweł Woicki
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
Tomasz Józefacki
(Mlekpol AZS Olsztyn)
 
Bartosz Gawryszewski
(Jadar Radom)
  
Patryk Strzeżek
(MOS Wola Warszawa)
  

ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Krzysztof StelmachMarcin Nowak
(Delecta Bydgoszcz)
 
Robert Szczerbaniuk
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
Łukasz Żygadło
(Itas Diatec Trentino – ITA)
 
Wojciech Kaźmierczak
(Płomień Sosnowiec)
Damian Domonik
(Jadar Radom)
 
Michal Masny (SVK)
(Płomień Sosnowiec)
Jakub Jarosz
(Skra Bełchatów)
 
Dan Lewis (CAN)
(Skra Bełchatów)
Adrian Patucha
(szuka klubu)
 
Dominik Witczak
(Skra II Belchatów)
Jakub Prochera
(Fart Kielce)
 
Kamil Kacprzak
(Delecta Bydgoszcz)
Bartosz Kurek
(PGE Skra Bełchatów)
 
Michał Ruciak
(Mlekpol AZS Olsztyn)
Konrad Małecki
(Jadar Radom)
 
Terence Martin (CAN)
(Lokomotiv Jekatierinburg – RUS)
Eugen Bakumovski (GER)
(Generali Haching – GER)
 
 Grzegorz Wójtowicz
(AZS Opole)
 

Jadar Sport SSA Radom

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Mirosław Zawieracz
(Płomień Sosnowiec)
Premysl Obdrzalek (CZE)
(Fatra Zlin – CZE)
 
Daniel Górski
(Avia Świdnik)
Marco Liefke (GER)
(Generali Haching – GER)
 
Adrian Stańczak
(Płomień Sosnowiec)
Grzegorz Kokociński
(Delecta Bydgoszcz)
 
Grzegorz Kosok
(Płomień Sosnowiec)
Sebastian Pęcherz
(Jastrzębski Węgiel)
 
Damian Domonik
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
Bartosz Gawryszewski
(Resovia Rzeszów)
 
Arkadiusz Terlecki
(Gwardia Wrocław)
Piotr Lipiński
(Delecta Bydgoszcz)
 
Konrad Małecki
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
Adam Nowik
(Jastrzębski Węgiel)
 
Maikel Salas Moreno (CUB)  
Sirianis Mendez Hernandez (CUB)
(Tiscali Cagliari – ITA)
  

JW Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Krzysztof Kowalczyktrener Jerzy Taczała
(szuka klubu)
 
Bartłomiej Neroj
(Skra Bełchatów)
Michał Chaberek
(AZS Olsztyn)
 
Robert Milczarek
(Skra Bełchatów)
Przemysław Michalczyk
(AZS Częstochowa)
 
Karol Kłos
(Metro Warszawa)
Pavel Chudik (SVK)
(VK Ferram Opava – CZE)
 
Jarosław Tepling
(Energetyk Jaworzno)
Marcin Malicki
(Avia Świdnik)
 
Karel Kvasnicka (CZE)
(Resovia Rzeszów)
Anton Kulikovskiy (RUS)
(szuka klubu)
 
Andrzej Skórski
(Fart Kielce)
Tomasz Kowalczyk
(Mlekpol AZS Olsztyn)
 
Sergiej Kapelus (UKR)
(Krymsoda Krasnoperekopsk – UKR)
  
Iurij Gladyr (UKR)
(Lokomotiv Kijów – UKR)
  

Trefl Piłka Siatkowa SA Gdańsk

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Łukasz Kadziewicz
(Sparkling Milano – ITA)
Piotr Poskrobko 
Bruno Zanuto (BRA)
(Andreoli Latina – ITA)
Krzysztof Hajbowicz
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Jakub Bednaruk
(Itas Trentino – ITA)
Witold Chwastyniak
(Joker Piła)
 
Bojan Janić (SRB)
(Marmi Lanza Verona – ITA)
Marcin Drabkowski
(szuka klubu)
 
Marko SamardzićWojciech Szczurowski
(Gwardia Wrocław)
 

Delecta Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Stanisław Pieczonka
(Toulouse Volley-Ball – FRA)
Marcin Kozioł
(Pronar Parkiet Hajnówka)
 
Piotr Lipiński
(Jadar Radom)
Michał Stępień
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Artur Augustyn
(Bayer Wuppertal – GER)
Kamil Kacprzak
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
 
Maciej Krzywiecki
(SMS Spała/Skra Bełchatów)
Andrew Grant – AUS
(szuka klubu)
 
Grzegorz Kokociński
(Jadar Radom)
Jakub Oczko
(Mlekpol AZS Olsztyn)
 
Marcin Nowak
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Rafał Matusiak
(Pronar Parkiet Hajnówka)
 
Mateusz BoruckiArtur Hoffmann
(szuka klubu)
 
Dawid Konarski  
Sebastian Tylicki  

Płomień SSA Sosnowiec – klub wycofał się z rozgrywek

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Mirosław Zawieracz
(Jadar Radom)
 
 Wojciech Kaźmierczak
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Michal Masny (SVK)
(ZAK SA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Łukasz Jurkoić
(Joker Piła)
 
 Paweł Pietkiewicz
(Joker Piła)
 
 Marcin Grygiel
(Jastrzębski Węgiel)
 
 Adrian Stańczak
(Jadar Radom)
 
 Grzegorz Kosok
(Jadar Radom)
 
 Geir Eithun (NOR)
(Beauvais Oise – FRA)
 
 Rafał Legień
(MOS Będzin)
 
 Jakub Łomacz
(Martigues – FRA)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved