Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2008/2009 > Transfery > I liga mężczyzn

I liga mężczyzn

AZS PWSZ Nysa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Kamil Ratajczak
(Sudety Kamienna Góra)
Krzysztof Makaryk
(Fart Kielce)
 
Jakub Kowalczyk
(AZS Zielona Góra)
Marcin Kryś
(Siatkarz Wieluń)
 
Damian Parkitny
(Energetyk Jaworzno)
Adam Kurian
(Gwardia Wrocław)
 
Konrad Nieboj
(Energetyk II Jaworzno)
Michał Kozłowski
(Fart Kielce)
 
Michał Kocoń
(BBTS Bielsko-Biała)
Bartłomiej Dzikowicz 
Marek Szabat
(junior AZS Nysa)
Paweł Michocki 
Dawid Bułkowski
(junior AZS Nysa)
Piotr Kacperski 

EnergiaPro Gwardia Wrocław

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Adam Kurian
(AZS Nysa)
Daniel Wilk
(Energetyk Jaworzno)
 
Mateusz Gorzewski
(Jastrzębski Węgiel)
Arkadiusz Terlecki
(Jadar Radom)
 
Will Thwaite (AUS)
(liga szwedzka)
Rafał Jarząbski
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Josef Janosik (SVK)
(II liga francuska)
Michał Chadała
(kończy karierę)
 
Arkadiusz Świechowski
(KS Poznań)
Krzysztof Zdrzałka
(Juventur Wałbrzych)
 
Wojciech Szczurowski
(Trefl Gdańsk)
Tomasz Drzyzga
(szuka klubu)
 
Adrian MihułkaPiotr Marciniak
(Rosiek Syców)
 
Marcin ChmielaJędrzej Śląski 
Łukasz Karpiewski  
Jarosław Lech  

Siatkarz Wieluń

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Bartłomiej Matejczyk
(Skra II Bełchatów)
Bartosz Macurek
(Czarni Rząśnia)
 
Mikołaj Sarnecki
(Skra II Bełchatów)
Dariusz Baradziej
(Warta Działoszyn)
 
Michał Błoński
(Skra II Bełchatów)
Miłosz Majka
(Warta Działoszyn)
 
Michał Paniączyk
(Skra II Bełchatów)
Maciej Kęsicki
(AZS Opole)
 
Maciej Zajder
(Skra II Bełchatów)
Tomasz Michalak
(AZS Opole)
 
Bartosz Buniak
(Rafako Racibórz)
Bartosz Andruszko
(AZS Opole)
 
Szymon Kosmęda
(DelicPol Częstochowa)
Fabian Matyja
(koniec kariery)
 
Wojciech Sobala
(Joker Piła)
Mateusz Sobieraj
(Czarni Rząśnia)
 
Marcin Kryś
(AZS Nysa)
Jonathan Scott
(Almeria II – ESP)
 
Maciej Bartodziejski
(Skra II Bełchatów)
  
Marcin Lubiejewski
(Mlekpol AZS Olsztyn)
  

GTPS Gorzów Wielkopolski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Sławomir Gerymski
(KS Poznań)
trener Maciej Kowalczuk
(praca zawodowa)
 
Michał Kamiński
( Jastrzębski Węgiel)
Roman Gulczyński
(szuka klubu)
 
Marcin OlichwierAleksander Januszkiewicz
(Sudety Kamienna Góra)
 
Damian Kaniowski
(Pekpol Ostrołęka)
Michał Doliński
(RCS Radom)
 
Marcin Kudłacik
(Mlekpol AZS Olsztyn)
Daniel Mróz
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Mateusz Jasiński
(SMS Spała)
Arkadiusz Kamiński
(zrezygnował)
 
Michał Stępień
(Delecta Bydgoszcz)
Rafał Matusiak 
Łukasz Wroński
(SMS Spała)
  

ASPS Avia Świdnik

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Przemysław Golec
(BBTS Bielsko-Biała)
Grzegorz Szumielewicz
(RCS Radom)
 
Marcin Malicki
(AZS Politechnika Warszawska)
Paweł Komorowski
(szuka klubu)
 
Marcin Kurek
(SMS Spała)
Tomasz Bogusz
(urlop zdrowotny)
 
 Daniel Górski
(Jadar Radom)
 

TS BBTS Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Grzegorz Pająk
(Orzeł Międzyrzecz)
Przemysław Golec
(Avia Świdnik)
 
Bartłomiej Jajszczak
(Legia Warszawa)
Bartłomiej Piekarczyk
(Sudety Kamienna Góra)
 
Paweł Mikołajczak
(Legia Warszawa)
Michał Kocoń
(AZS Nysa)
 
Jan Król
(SMS Spała/Metro Warszawa)
Daniel Lenc 

MCKiS Energetyk Jaworzno

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Mariusz Syguła
(KS Poznań)
Maciej Fijałek
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Daniel Wilk
(Gwardia Wrocław)
Maciej Kordysz
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Tomasz Kamuda
(KS Poznań)
Jarosław Tepling
(AZS Politechnika Warszawska)
 
 Damian Pakitny
(AZS Nysa)
 
 Krzysztof Andrzejewski
(AZS Olsztyn)
 

AZS AWF MOW Orzeł Międzyrzecz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Daniel Mróz
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Michał Gaca
(Olimpia Sulęcin)
 
Maciej Fijałek
(Energetyk Jaworzno)
Konrad Krzywiecki
(Olimpia Sulęcin)
 
Łukasz Klucznik
(AZS Stelmet Zielona Góra)
Grzegorz Pająk
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Krzysztof Hajbowicz
(Trefl Gdańsk)
  
Maciej Kordysz
(Energetyk Jaworzno)
  
Mateusz Kucharski
(Delic-Pol Częstochowa)
  
Rafał Jarząbski
(Gwardia Wrocław)
  

Pronar Parkiet Hajnówka

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Rafał Matusiak
(Delecta Bydgoszcz)
Łukasz Szczepanik
(szuka klubu)
 
Marcin Kozioł
(Delecta Bydgoszcz)
Kamil Skrzypkowski
(Ślepsk Augustów)
 
Mateusz Bartosiak
(wychowanek)
Allassane Guindo
(Ósemka Siedlce)
 
Mateusz Sacharewicz
(SMS Spała)
  

MKS MOS Będzin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Przemysław Kasparek
(Delic-Pol Częstochowa)
Jonasz Biegun
(Karpaty Krosno)
 
Rafał Legień
(Płomień Sosnowiec)
Jacek Pić
(Olimpia Sulęcin)
 
Piotr Gabrych
(Resovia Rzeszów)
Emil Siewiorek
(szuka klubu)
 

KS Poznań – klub wycofał się z rozgrywek

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Sławomir Gerymski
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
 Mariusz Syguła
(Energetyk Jaworzno)
 
 Sławomir Krypel
(szuka klubu)
 
 Tomasz Kamuda
(szuka klubu)
 
 Radosław Zbierski
(Joker Piła)
 
 Michał Kubiak
(szuka klubu)
 
 Piotr Świerżewski
(Ósemka Siedlce)
 
 Arkadiusz Świechowski
(szuka klubu)
 
 Bartosz Mischke
(szuka klubu)
 
 Daniel Dwernicki
(szuka klubu)
 
 Michał Lach
(szuka klubu)
 
 Paweł Kaczorowski
(szuka klubu)
 
 Przemysław Lach
(szuka klubu)
 
 Tomasz Walendzik
(szuka klubu)
 
 Tomasz Wieczorek
(szuka klubu)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved