Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2008/2009 > Transfery > I liga kobiet

I liga kobiet

AZS AWF Poznań

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Magdalena Bydołek
(Wisła Kraków)
Joanna Frąckowiak
(Farmutil Piła)
 
 Irina Archangielska
(Piast Szczecin)
 
 Małgorzata Cieśla
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
 Anna Szydełko
(Piast Szczecin)
 
 Justyna Ordak
(Stal Mielec)
 
 Kinga Zielińska
(Stal Mielec)
 
 Karolina Wiśniewska
(Budowlani Łódź)
 
 Emilia Reimus
(Trefl Gdynia)
 

TS Wisła Enion Energia Kraków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Krzysztof Mazurek
(szuka klubu)
 
 Magdalena Śliwa
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
 Katarzyna Mróz
(Centrostal Bydgoszcz)
 
 Karolina Kosek
(VC Wiesbaden – GER)
 
 Monika Targosz
(Muszynianka Muszyna)
 
 Agnieszka Seta
(KSZO Ostrowiec Św.)
 
 Magdalena Bydołek
(AZS AWF Poznań)
 
 Małgorzata Sikora
(Piast Szczecin)
 

SCS Sokół Chorzów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Dorota Malinowska
(SPS Politechnika Cz-wa)
Natalia Staniucha
(MOSiR Mysłowice)
 
Sandra Szczygioł
(BKS II Aluprof Bielsko-Biała)
Natalia Krawulska
(Budowlani Toruń)
 
Natalia Koryzna
(Płomień Sosnowiec)
Dominika Nowakowska
(Centrostal Bydgoszcz)
 
 Sandra Biernatek
(TPS Rumia)
 

KS Piast Szczecin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Irina Archangielska
(AZS AWF Poznań)
Anna Związek
(Stal Mielec)
 
Anna Szydełko
(AZS AWF Poznań)
Katarzyna Ciesielska
(Chemik Police)
 
Malwina Konkolewska
(Budowlani Toruń)
Małgorzata Plebanek
(szuka klubu)
 
Justyna Sachmacińska
(AZS Białystok)
Karolina Kowalska
(szuka klubu)
 
Marta Siwka
(Gedania Gdańsk)
Katarzyna Bury
(Chemik Police)
 
Małgorzata Sikora
(Wisła Kraków)
Joanna Kuchczyńska
(urlop macierzyński)
 

TKS-T Budowlani Toruń

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Judyta Szulc
(Skra Bełchatów)
Ewa Kamińska
(VC Mosan Yvoir – BEL)
 
Natalia Krawulska
(Sokół Chorzów)
Magdalena Mordaka
(Dargfil Tomaszów Mazowiecki)
 
Zuzanna Matusova (CZE)
(Skra Bełchatów)
Patrycja Polak
(Pałac Bydgoszcz/SMS Sosnowiec)
 
Sandra Cabańska
(Legionovia Legionowo)
Aleksandra Marchlewska
(VC Mosan Yvoir – BEL)
 
 Malwina Konkolewska
(Piast Szczecin)
 

AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Krzysztof Leszczyńskitrener Jarosław Bodys
(PLKS Pszczyna)
 
Karolina Pawłowska
(Politechnika Radomska)
Anna Gawron
(MOSiR Mysłowice)
 
Alicja Leszczyńska
(Skra Bełchatów)
Agnieszka Sojka
(Legionovia Legionowo)
 
Aleksandra Król
(Politechnika Częstochowska)
Magdalena Kosiarska
(PLKS Pszczyna)
 
Agnieszka Seta
(Wisła Kraków)
Agnieszka Buzała
(PLKS Pszczyna)
 
Emilia Sekutowska
(AZS Białystok)
Katarzyna Walawender
(AZS Białystok)
 
Martyna Wyszomierska
(BKS Stal Bielsko-Biała)
  

PSPS Chemik Police

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Bury
(Piast Szczecin)
Magdalena Strąg
(szuka klubu)
 
Katarzyna Ciesielska
(Piast Szczecin)
  
Magdalena Soter
(PLKS Pszczyna)
  

KS Organika Budowlani Łódź

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Katarzyna Jaszewska
(Aluprof Bielsko-Biała)
Anna Rudzka-Adamiak
(kończy karierę)
 
Marta Pluta
(Centrostal Bydgoszcz)
Aleksandra Kuźmin
(UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
Julia Szeluchina (UKR)
(Farmutil Piła)
Katarzyna Łubis
(UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
Karolina Wiśniewska
(AZS AWF Poznań)
Magdalena Blomberg
(Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
Katarzyna Jóźwicka
(AZS AWF Warszawa)
  

TPS Rumia

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Sandra Biernatek
(Sokół Chorzów)
  
Monika Gorszyniecka  
Kinga Kasprzak
(Gedania Gdańsk)
  
Joanna Kocemba
(Gedania II Gdańsk)
  

MOSiR Mysłowice

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Karolina Pazderska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Barbara Adamska
(MOSiR II Mysłowice)
 
Natalia Staniucha
(Sokół Chorzów)
Agnieszka Baran
(MOSiR II Mysłowice)
 
Anna Gawron
(AZS Ostrowiec Św.)
Marta Dziula
(MOSiR II Mysłowice)
 
Katarzyna Gołda
(AZS Politechnika Gliwice)
Beata Gałek
(MOSiR II Mysłowice)
 
Dorota Wojtczak
(AZS Politechnika Gliwice)
Wioletta Komisarczyk
(MOSiR II Mysłowice)
 
Barbara Kubieniec
(Skra Bełchatów)
Michalina Lux
(MOSiR II Mysłowice)
 
Maria Romel
(AZS Politechnika Gliwice)
Patrycja Pabian
(MOSiR II Mysłowice)
 
Monika Pielecka
(MCKiS Jaworzno)
Katarzyna Stępień
(MOSiR II Mysłowice)
 

KPS Skra Bełchatów – klub wycofał się z rozgrywek

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Wiesław Czaja 
 Judyta Szulc
(Budowlani Toruń)
 
 Danuta Zagojska
(Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
 Zuzanna Matusova (CZE)
(Budowlani Toruń)
 
 Monika Stasiak
(szuka klubu)
 
 Katarzyna Zaroślińska
(Stal Mielec)
 
 Anna Dudek
(szuka klubu)
 
 Izabela Kasprzyk
(Centrostal Bydgoszcz)
 
 Paulina Wlazły
(szuka klubu)
 
 Alicja Leszczyńska
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
 Barbara Kubieniec
(MOSiR Mysłowice)
 
 Agnieszka Rajkowska
(Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
 Barbara Sikora
(kończy karierę)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved