Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2007/2008 > Transfery > Polska Liga Siatkówki

Polska Liga Siatkówki

PGE Skra Bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Stephane Antiga (FRA)
(Mallorca – ESP)
Krzysztof Ignaczak
(Resovia Rzeszów)
 
Daniel Pliński
(Jastrzębski Węgiel)
Evgeni Iwanow (BUL)
(Jastrzębski Węgiel)
 
Michał Bąkiewicz
(PZU AZS Olsztyn)
Michał Chadała
(Gwardia Wrocław)
 
Dominik Witczak
(Skra II Bełchatów)
  
Mikołaj Sarnecki
(Skra II Bełchatów)
  
Dawid Gunia
(Skra II Bełchatów)
  
Aleks Damiao
(Macabi Tel Aviv – IZR)
  

KS Jastrzębski Węgiel

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Roberto Santilli (ITA)
(Tiscali Cagliari – ITA)
trener Tomaso Totolo (ITA)
(Sisley Treviso – ITA)
 
asystent I trenera Mark Lebedew (AUS)
(Vibo Valentia – ITA)
Daniel Pliński
(BOT Skra Bełchatów)
 
Evgeni Ivanov (BUL)
(BOT Skra Bełchatów)
Grzegorz Szymański
(PZU AZS Olsztyn)
 
Patryk Czarnowski
(PZU AZS Olsztyn)
Łukasz Kadziewicz
(Sparkling Volley Milano – ITA)
 
Grzegorz Łomacz
(AZS Politechnika Warszawska)
Jakub Bednaruk
(Itas Diatec Trento – ITA)
 
Robert Prygiel
(Gazprom Surgut – RUS)
Przemysław Michalczyk
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Wojciech Jurkiewicz
(AZS Politechnika Warszawska)
  

PZU AZS Olsztyn

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Łukasz Szablewski
(Joker Piła)
Michał Bąkiewicz
(BOT Skra Bełchatów)
 
Tomasz Stańczuk
(junior)
Paweł Papke
(Resovia SSA Rzeszów)
 
Grzegorz Szymański
(Jastrzębski Węgel)
Patryk Czarnowski
(Jastrzębski Węgiel)
 
Bjorn Andrae (GER)
(Sempre Volley Padova – ITA)
Paweł Kuciński
(szuka klubu)
 
Marcin Kudłacik
(Płomień Sosnowiec)
Michał Kubiak
(Inotel Poznań)
 
Marek Wawrzyniak
(z drugiego zespołu)
Piotr Lipiński
(Jadar Radom)
 

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Krzysztof Wierzbowski
(Legia/Metro Warszawa)
Bartosz Gawryszewski
(Jadar Radom)
 
Bartosz Janeczek
(Gwardia Wroclaw)
Adrian Patucha
(Mostostal Kędzierzyn-Koźle)
 
Andrzej Wrona
(Legia/Metro Warszawa)
Michał Żuk
(AZS Nysa)
 
Wojciech Gradowski
(Resovia Rzeszów)
  

Resovia SSA Rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Ivan Ilić (SRB)
(Aon HotVolleys Vienna – AUT)
Grzegorz Pilarz
(Mostostal Kędzierzyn-Koźle)
 
Aleksandar Mitrović (SRB)
(Halk Bankasi SK Ankara – TUR)
Dusan Kubica (SVK)
(szuka klubu)
 
Ihosvany Hernandez Rivera (CUB)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
Wojciech Gradowski
(Wkręt-Met AZS Częstochowa)
 
Paweł Papke
(PZU AZS Olsztyn)
Geir Eithun (NOR)
(szuka klubu)
 
Piotr Gabrych
(CVM Tomis Constanta – ROM)
Sławomir Szczygieł
(Mostostal Kędzierzyn-Koźle)
 
Krzysztof Ignaczak
(Skra Bełchatów)
Tomasz Kamuda
(Inotel Poznań)
 

Mostostal Kędzierzyn–Koźle

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Grzegorz Pilarz
(Resovia SSA Rzeszów)
Mykola Karzov (UKR)
(szuka klubu)
 
Jakub Novotny (CZE)
(Sparkling Milano – ITA)
Petr Zapletal (CZE)
(Narbonne – FRA)
 
Sławomir Szczygieł
(Resovia Rzeszów)
Marcel Gromadowski
(Copra Piacenza – ITA)
 
Adrian Patucha
(Wkręt-Met AZS Częstochowa)
Wojciech Serafin
(Trefl Gdańsk)
 
Łukasz Żygadło
(Dynamo Jantar Kaliningrad – RUS)
Michał Kozłowski
(AZS Nysa)
 
 Arkadiusz Świechowski
(Inotel Poznań)
 

Jadar Sport S.A. Radom

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Bartosz Gawryszewski
(Wkręt-Met AZS Częstochowa)
Dallas Soonias (CAN)
(powrót do Kanady)
 
Kamil Gutkowski
(Jadar II Radom)
Krzysztof Makaryk
(AZS Nysa)
 
Adam Nowik
(Delecta Bydgoszcz)
Tomasz Malcik (CZE)
(Ferram Opava – CZE)
 
Piotr Lipiński
(PZU AZS Olsztyn)
Arkadiusz Terlecki
(Gwardia Wrocław)
 
Marco Liefke (GER)
(Salento d’amare Taviano – ITA)
Krzysztof Niedziela
(Płomień Sosnowiec)
 

J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Krzysztof Kowalczyk
(powrót do pracy trenerskiej)
Piotr Szulc
(szuka klubu)
Geir Eithun (NOR)
(Resovia Rzeszów)
Rafał Buszek
(Błękitni Ropczyce)
Wojciech Jurkiewicz
(KS Jastrzębski Węgiel)
 
Przemysław Michalczyk
(KS Jastrzębski Węgiel)
Grzegorz Łomacz
(KS Jastrzębski Węgiel)
 
Jakub Radomski
(Legia/Metro Warszawa)
Marcin Drabkowski
(Trefl Gdańsk)
 
Wiktor Położewicz (UKR)
(Krymsoda Krasnoperekopsk – UKR)
Radosław Maciejewicz
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Radosław Szymczak
(Gwardia Wrocław)
Tomasz Wieczorek
(Inotel Poznań)
 
Michał Chaberek
(SMS PZPS Spała)
Paweł Pietkiewicz
(Płomień Sosnowiec)
 
Jakub Markiewicz
(wznawia karierę)
Tomasz Drzyzga
(Gwardia Wrocław)
 
Janusz Gałązka
(MOS Wola Warszawa)
  

BKS Delecta-Chemik Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Rostislav Chudik
(Słowacja B)
trener Wiesław Popik
(MMKS Dąbrowa Górnicza (K))
 
Michał Dębiec
(Inotel Poznań)
Adam Nowik
(Jadar Radom)
 
Waldemar Kaczmarek
(SMS Spała/BOT Skra Bełchatów)
Krzysztof Kocik
(Trefl Gdańsk)
 
Michal Červeň (SVK)
(Ferram Opava – CZE)
Rafał Kwasowski
(Hejnał Kęty)
 
Martin Sopko (SVK)
(Gwardia Wrocław)
Marcin Olichwer
(szuka klubu)
 
 Tomasz Knasiecki
(Pronar Hajnówka)
 
 Tomasz Borczyński
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
 Stanisław Pieczonka
(Toulouse Volley-Ball – FRA)
 
 Rafał Matusiak
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
 Wojciech Kaźmierczak
(Płomień Sosnowiec)
 

Płomień Sosnowiec

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Masny (SVK)
(Ferram Opava – CZE)
Tomasz Tomczyk
(BBTS Bielsko-Biała)
Jozef Janosik – SVK
Krzysztof Niedziela
(Jadar Radom)
Dariusz Szulik
(Trefl Gdańsk)
 
Mariusz Kuczko
(Inotel Poznań)
Marcin Kudłacik
(PZU AZS Olsztyn)
 
Wojciech Kaźmierczak
(Delecta Bydgoszcz)
Dominik Kwapisiewicz
(szuka klubu)
 
Paweł Pietkiewicz
(AZS Politechnika Warszawska)
Robert Kiwior
(szuka klubu)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved