Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2007/2008 > Transfery > I liga mężczyzn

I liga mężczyzn

Gwardia Wrocław

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Daniel Wilk
(AZS Nysa)
Bartosz Janeczek
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
Jewgienij Kowalenko – AZE
Arkadiusz Olejniczak
(AZS Nysa)
Marcin Ciesielski
(Sudety Kamienna Góra)
 
Tomasz Drzyzga
(AZS Politechnika Warszawska)
Radosław Szymczak
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Michał Chadała
(Skra Bełchatów)
Roman Gulczyński
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Krzysztof Zdrzałka
(Juventur Wałbrzych)
Aleksander Januszkiewicz
(GTPS Gorzów Wlkp.)
 
Arkadiusz Terlecki
(Jadar Radom)
Martin Sopko (SVK)
(Delecta Bydgoszcz)
 

K.S. Poznań

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Sławomir Gerymski
(Joker Piła)
Łukasz Staniewski
(Pronar Hajnówka)
 
Michał Kubiak
(PZU AZS Olsztyn)
Michał Dębiec
(BKS Delecta-Chemik Bydgoszcz)
 
Przemysław Lach
(Joker Piła)
Mariusz Kuczko
(Płomień Sosnowiec)
 
Michał Lach
(Joker Piła)
  
Mariusz Syguła
(Joker Piła)
  
Tomasz Wieczorek
(AZS Politechnika Warszawska)
  
Sławomir Krypel
(Bzura Ozorków)
  
Arkadiusz Świechowski
(Mostostal Kędzierzyn–Koźle)
  
Tomasz Kamuda
(Resovia Rzeszów)
  
Tomasz Walendzik
(Legia Warszawa)
  
Piotr Świerżewski
(Joker Piła)
  
Radosław Zbierski
(Joker Piła)
  
Paweł Kaczorowski
(Joker Piła)
  

Avia Świdnik

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Daniel Górski
(Jadar II Radom)
Jakub Kaźmierski
(Energetyk Jaworzno)
 
Michał Baranowski
(WTS Warka)
Marcin Ogonowski
(szuka klubu)
 
Grzegorz Szumielewicz
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Jarosław Rarak
(szuka klubu)
 
 Paweł Rejowski
(szuka klubu)
 

AZS Nysa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Bartłomiej Podgórski
(BBTS Bielsko-Biała)
Arkadiusz Olejniczak
(Gwardia Wrocław)
 
Adrian Szlubowski
(Delic-Pol Częstochowa)
Peter Turiansky (SVK)
(szuka klubu)
 
Michał Nalborski
(wychowanek)
Martin Vlk (SVK)
(szuka klubu)
 
Michał Kozłowski
(Mostostal Kędzierzyn Koźle)
Grzegorz Nowak
(MKS MOS Będzin)
 
Krzysztof Makaryk
(Jadar Radom)
Daniel Wilk
(Gwardia Wrocław)
 
Dawid Migdalski
(Morze Bałtyk Szczecin)
Bartosz Kisielewicz
(Ikar Legnica)
 
Michał Żuk
(Wkręt-met AZS Częstochowa)
Marcin Kozioł
(szuka klubu)
 
Piotr Kacperski
(Pronar Hajnówka)
Damian Grabolus
(szuka klubu)
 

Skra II Bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Dominik Witczak
(Skra Bełchatów)
 

GTPS Gorzów Wielkopolski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Nicola Vettori – ITA
(reprezentacja Polski)
trener Jerzy Taczała
(szuka klubu)
 
Tomasz Borczyński
(Delecta Bydgoszcz)
Jacek Malczewski
(Ślepsk Augustów)
 
Radosław Maciejewicz
(AZS Politechnika Warszawska)
Damian Kaniowski
(KKS Kozienice)
 
Roman Gulczyński
(Gwardia Wrocław)
Patryk Wojtysiak
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Rafał Matusiak
(Delecta Bydgoszcz)
Grzegorz Szumielewicz
(Avia Świdnik)
 
Aleksander Januszkiewicz
(Gwardia Wrocław)
Konrad Prusakowski
(Morze Bałtyk Szczecin)
 
Michał Doliński
(liga amatorska)
Jakub Malinowski
(MKS MDK Trzcianka)
 
 Łukasz Klucznik
(AZS Gubin Zielona Góra)
 

MCKiS Energetyk Jaworzno

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Jakub Kaźmierski
(Avia Świdnik)
Przemysław Golec
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Maciej Fijałek
(BBTS Bielsko-Biała)
Kacper Bielicki
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Damian Parkitny
(Bzura Ozorków)
Paweł Pietryka
(szuka klubu)
 
Krzysztof Andrzejewski
(SPS Zduńska Wola)
Michał Jaszewski
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Maciej Kordysz
(SPS Zduńska Wola)
  

BBTS Siatkarz Original Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Jaszewski
(Energetyk Jaworzno)
Milan Mizerak (SVK)
(powrót do Brna)
 
Przemysław Golec
(Energetyk Jaworzno)
Sierhij Nakoskin (UKR)
(powrót na Ukrainę)
 
Kacper Bielicki
(Energetyk Jaworzno)
Maciej Fijałek
(Energetyk Jaworzno)
 
Maciej Kusaj
(Delic-Pol Częstochowa)
Bartłomiej Podgórski
(AZS Nysa)
 
Tomasz Tomczyk
(Płomień Sosnowiec)
Adrian Hunek
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Maciej Kałasz
(AZS Opole)
Michał Gaca
(Orzeł Międzyrzecz)
 
Daniel Lenc
(Beskid Andrychów)
Dominik Żmuda
(szuka klubu)
 
 Artur Żyliński
(Pronar Hajnówka)
 

Trefl Gdańsk

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Wojciech KaszaEmil Siewiorek
(MKS MOS Będzin)
 
Wojciech Serafin
(Mostostal Kędzierzyn Koźle)
  
Marcin Drabkowski
(AZS Politechnika Warszawa)
  
Krzysztof Kocik
(Delecta Bydgoszcz)
  
Wojciech Winnik
(Joker Piła)
  
Dariusz Szulik
(Płomień Sosnowiec)
  

Orzeł Międzyrzecz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Adrian Hunek
(BBTS Bielsko-Biała)
Rafał Antczak
(zespół rezerw)
 
Michał Gaca
(BBTS Bielsko-Biała)
Mateusz Fabian
(zespół rezerw)
 
Konrad Krzywiecki
(SMS Spała)
Łukasz Buczma
(MKS MDK Trzcianka)
 
Patryk Wojtysiak
(GTPS Gorzów Wlkp.)
Krzysztof Kawczak
(MKS MDK Trzcianka)
 
Kamil Sekuła
(Olimpia Sulęcin)
Wojciech Hernik
(zakończył karierę)
 
Paweł Dziekanowski
(Olimpia Sulęcin)
Marcin Karbowiak
(zakończył karierę)
 
Szymon Pachliński
(Delic-Pol Częstochowa)
Michał Sikora
(Politechnika Kraków)
 
Mariusz Szulikowski
(SMS Spała)
  

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved