Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2007/2008 > Transfery > Liga Siatkówki Kobiet

Liga Siatkówki Kobiet

Winiary Bakalland Kalisz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Daria Paszek
(Astra Krotoszyn)
Tereza Matuszkowa (CZE)
(Grupo 2002 Murcia – ESP)
 
Sylwia Wojcieska
(Wisła Kraków)
Ewelina Toborek
(Gwardia Wrocław)
 
Fernanda Janaina Cassia de Oliveira (BRA)
(Schweriner SC – GER)
  
Helena Horka (CZE)
(Panellinios Ateny – GRE)
  
Katarzyna Wawrzyniak
(SMS Sosnowiec/MKS AS Myszków)
  
Magdalena Wawrzyniak
(SMS Sosnowiec/MKS AS Myszków)
  

Farmutil Piła

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Yuliya Shelukhina (UKR)
(AZS AWF Poznań)
Beata Strządała
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
 
Dominika Sieradzan
(Muszynianka Muszyna)
Edyta Rzenno
(Piast Szczecin)
 
Klaudia Kaczorowska
(SMS Sosnowiec)
Karolina Michalkiewicz
(UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki)
 
Urszula Bejga
(SMS Sosnowiec)
Katarzyna Wysocka
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Katarzyna Graczyk
(zespół rezerw)
  

Centrostal Bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Jacek GrabowskiEwa Kowalkowska
(urlop)
 
Marta Pluta
(Pronar AZS Białystok)
Agnieszka Śrutowska
(Muszynianka Muszyna)
 
Dominika Kuczyńska
(Energa Gedania Gdańsk)
Iliana Gocheva (BUL)
(szuka klubu)
 
Petia Cekova (BUL)
(CSKA Sofia – BUL)
Karolina Ciaszkiewicz
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
 
 Joanna Frąckowiak
(AZS AWF Poznań)
 

Aluprof Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Anna Kaczmar
(PLKS Pszczyna)
Anna Podolec
(Bałakowskaja AES Bałakowo – RUS)
 
Natalia Bamber
(Muszynianka Muszyna)
Mariola Barszcz-Wojtowicz
(szuka klubu)
 
Karolina Ciaszkiewicz
(Centrostal Bydgoszcz)
Monika Smak (SVK)
(szuka klubu)
 
Beata Strządała
(Farmutil Piła)
Rositsa Yaneva (BUL)
(szuka klubu)
 
Iwona Waligóra
(Stal Mielec)
Duygu Sipahioğlu (TUR)
(Gaziantep Şahinbey Belediyesi)
 
 Iwona Niedźwiecka
(Stal Mielec)
 

Muszynianka Muszyna

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Ryszard Litwin
(Wisła Kraków)
II trener Mariusz Soja
(Budowlani Toruń)
 
Mariola Zenik
(Zarieczje Odincowo – RUS)
Maja Soja
(Budowlani Toruń)
 
Joanna Mirek
(Tulica Tuła – RUS)
Dominika Sieradzan
(Farmutil Piła)
 
Aleksandra Przybysz
(Rebecchi Piacenza Volley – ITA)
Anna Rybaczewska
(RC Cannes – FRA)
 
Kamila Frątczak
(Europea 92 Isernia – ITA)
Anna Szydełko
(AZS AWF Poznań)
 
Gabriela Wojtowicz
(SMS Sosnowiec)
Tina Lipicer-Samec
(CSKA Moskwa)
 
Agnieszka Śrutowska
(Centrostal Bydgoszcz)
Ingrid Siscovich (CRO)
(szuka klubu)
 
Agata Karczmarzewska
(Tulica Tuła – RUS)
Evelina Cvetanova (BUL)
(szuka klubu)
 
Sylwia Pycia
(AZS Białystok)
Magdalena Banecka
(Stal Mielec)
 
 Ewa Cabajewska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
 Natalia Bamber
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
 

AZS AWF Poznań

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Anna Szydełko
(Muszynianka)
Yuliya Shelukhina (UKR)
(Farmutil Piła)
 
Jana Magátová (SVK)
(VK Brno – CZE)
Katarzyna Żalińska
(AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
 
Kinga Zielińska
(SMS Sosnowiec)
Anna Dybizbańska
(szuka klubu)
 
Aleksandra Kruk
(Energa Gedania Gdańsk)
Jana Hramyka
(szuka klubu)
 
Joanna Frąckowiak
(Centrostal Bydgoszcz)
Magdalena Bydołek
(szuka klubu)
 
Paulina Gomułka
(Gwardia Wrocław)
Katarzyna Wellna
(Energa Gedania Gdańsk)
 
Natalia Narożna
(zespół rezerw)
Marta Czerwińska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Emilia Reimus
(Energa Gedania Gdańsk)
  
Marta Salamon
(zespół rezerw)
  

Energa Gedania Gdańsk

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marzena Nieczyporowska
(powrót z SPS Politechnika Częstochowa)
Aleksandra Kruk
(AZS AWF Poznań)
 
Kinga Kasprzak
(Piast Szczecin)
Emilia Reimus
(AZS AWF Poznań)
 
Katarzyna Wellna
(AZS AWF Poznań)
Marta Szczygielska
(II liga włoska)
 
Natalia Kondratiewa (BLR)
(Atlant Baranowicze – BLR)
Monika Gorszyniecka
(szuka klubu)
 
Elżbieta Skowrońska
(AZS Białystok)
Anna Sołodkowicz
(urlop macierzyński)
 
Karolina Suwińska
(zespół juniorek)
Marta Siwka
(szuka klubu)
 
Agata Durajczyk
(zespół juniorek)
Małgorzata Niemczyk
(Organica Budowlani Łódź)
 
Tamara Kaliszuk
(zespół juniorek)
Dominika Kuczyńska
(Centrostal Bydgoszcz)
 
Natalia Ziemcowa (UKR)
(Galychanka Tarnopol – UKR)
  
Marta Siwka  

Stal Mielec

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Roman Murdza
(UMKS Łańcut)
trener Jacek Wiśniewski 
II trener Maciej BaneckiKatarzyna Ząbek
(szuka klubu)
 
Dorota Burdzel
(Beauvais Oise – FRA)
Iwona Waligóra
(Aluprof Bielsko-Biała)
 
Iwona Niedźwiecka
(Aluprof Bielsko-Biała)
Marta Wrzesińska
(szuka klubu)
 
Paulina Dutkiewicz
(Piast Szczecin)
Agata Turbak
(SPS Politechnika Częstochowa)
 
Magdalena Banecka
(Muszynianka Muszyna)
  
Irina Khadanionak (BLR)  
Hristiyana Koleva (BUL)
(AS Saint-Raphaël Volley-Ball – FRA)
  

AZS Pronar Zeto Astwa Białystok

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Ilona Gierak
(Czarni Węgrów)
trener Osmar Pohl (BRA)Katarzyna Zabadała
(Nike Ostrołęka)
trener Czesław TobolskiMarta Pluta
(Centrostal Bydgoszcz)
 
Agnieszka Niemczewska
(Marquette – USA)
Elżbieta Skowrońska
(Gedania Gdańsk)
 
Tatiana Gordiejewa (BLR)
(Minczanka Mińsk – BLR)
Sylwia Pycia
(Muszynianka Muszyna)
 
 Kinga Baran
(Budowlani Łódź)
 
 Karolina Kosek
(Wisła Kraków)
 
 Iwona Gosko
(ZEO NIKE Ostrołęka)
 
 trener Marian Kardas 
 Sylvia Oliveira (BRA) 
 Isabela Lopez (BRA) 
 Larisa Brasileiro (BRA) 

MKS Dąbrowa Górnicza

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Wiesław Popik
(Delecta Bydgoszcz (M))
trener Waldemar Kawka
(zostanie koordynatorem)
 
Magdalena Piątek
(Wisła Kraków)
Izabela Kunc
(powrót do Wisły Kraków)
 
Marta Czerwińska
(AZS AWF Poznań)
Urszula Jędrys-Szynkiel
(SPS Politechnika Częstochowa)
 
Ewa Cabajewska
(Muszynianka Muszyna)
Andrea Pavelkova (SVK)
(TJ Sokol Frýdek-Místek – SVK)
 
Katarzyna Wysocka
(Farmutil Piła)
  

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved