Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > PlusLiga > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza


O miejscu w tabeli decydują kolejno: 
zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 zagrają w play-off do 2 zwycięstw( 1-8; 2-7; 3-6; 4-5). Finały i mecze o 3. miejsce do 3 zwycięstw.

Mecze o miejsca 9-12: Zespoły z miejsc 9-10 i 11-12 zagrają dwumecz o miejsca 9-10  i 11-12. (w przypadku wyniku 1:1, o zwycięstwie zdecyduje „złoty set”)
Miejsce 13: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 13, miejscu, zostanie na nim sklasyfikowana na koniec sezonu
Spadek z ligi: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 14. miejscu, opuszcza PlusLigę i w sezonie 2020/21 zagra w I lidze.

15. kolejka: 18-01-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
17-01-2020 17:30 Ślepsk Suwałki Resovia Rzeszów3:125:19, 25:21, 20:25, 25:21
19-01-2020 17:30 GKS Katowice Skra Bełchatów 0:318:25, 17:25, 17:25
19-01-2020 14:45 Czarni Radom Trefl Gdańsk3:225:22, 21:25, 22:25, 25:21, 15:12
17-01-2020 20:30 AZS Olsztyn Aluron Virtu Zawiercie 1:325:23, 23:25, 21:25, 21:25
05-02-2020 18:00 Cuprum Lubin Jastrzębski Węgiel 1:328:26, 18:25, 17:25, 11:25
18-01-2020 20:30 Verva Warszawa BKS Visła Bydgoszcz3:025:16, 25:20, 25:23
18-01-2020 17:30 MKS Będzin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:125:17, 25:23, 28:30, 25:19
 przejdź do kolejki: 14przejdź do kolejki: 16

tabela po 15. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa153943:131323:1187
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle153942:131345:1216
3PGE Skra Bełchatów153740:161335:1217
4Jastrzębski Węgiel153336:181273:1128
5Trefl Gdańsk152129:301346:1357
6Aluron Virtu CMC Zawiercie152127:301281:1300
7GKS Katowice152132:361469:1476
8Indykpol AZS Olsztyn141928:301294:1299
9MKS Ślepsk Malow Suwałki151926:341342:1352
10Cerrad Enea Czarni Radom141826:311257:1295
11Asseco Resovia Rzeszów151624:351256:1337
12Cuprum Lubin151220:371190:1309
13MKS Będzin151020:401344:1404
14BKS Visła Bydgoszcz15715:451212:1390
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

14. kolejka: 11-01-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
05-02-2020 17:30 Ślepsk Suwałki ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:331:33, 18:25, 19:25
05-02-2020 20:30 MKS Będzin Verva Warszawa 0:320:25, 27:29, 15:25
20-11-2019 18:00 Aluron Virtu Zawiercie Cuprum Lubin3:025:17, 25:20, 25:19
19-11-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel BKS Visła Bydgoszcz3:225:21, 25:27, 25:23, 24:26, 15:11
11-03-2020 Czarni Radom AZS Olsztyn
04-02-2020 20:30 Skra Bełchatów Trefl Gdańsk3:027:25, 25:22, 25:21
29-01-2020 20:30 Resovia Rzeszów GKS Katowice 1:325:22, 20:25, 20:25, 19:25
 przejdź do kolejki: 13

16. kolejka: 22-01-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
22-01-2020 20:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 2:322:25, 25:22, 28:26, 18:25, 10:15
21-01-2020 20:30 Ślepsk Suwałki Verva Warszawa 0:322:25, 21:25, 23:25
22-01-2020 18:30 MKS Będzin Aluron Virtu Zawiercie3:025:20, 27:25, 31:29
22-01-2020 18:00 BKS Visła Bydgoszcz Czarni Radom3:225:20, 21:25, 25:23, 22:25, 15:9
22-01-2020 18:00 Cuprum Lubin Skra Bełchatów 0:322:25, 20:25, 19:25
22-01-2020 17:30 AZS Olsztyn Resovia Rzeszów 1:316:25, 25:19, 23:25, 21:25
22-01-2020 18:30 Trefl Gdańsk GKS Katowice 2:324:26, 21:25, 25:22, 25:19, 19:21

tabela po 24. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa215459:181829:1649
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle215358:201871:1700
3PGE Skra Bełchatów214854:241855:1688
4Jastrzębski Węgiel214247:311822:1654
5GKS Katowice213145:472025:2008
6Trefl Gdańsk192838:361696:1680
7Cerrad Enea Czarni Radom202838:411755:1780
8MKS Ślepsk Malow Suwałki202534:451772:1806
9MKS Będzin212435:471849:1885
10Indykpol AZS Olsztyn202336:451794:1846
11Aluron Virtu CMC Zawiercie202330:441646:1717
12Cuprum Lubin222130:511710:1863
13Asseco Resovia Rzeszów212131:511725:1856
14BKS Visła Bydgoszcz201123:581657:1874
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved