Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2019/2020 > PlusLiga > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza


O miejscu w tabeli decydują kolejno: 
zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 zagrają w play-off do 2 zwycięstw( 1-8; 2-7; 3-6; 4-5). Finały i mecze o 3. miejsce do 3 zwycięstw.

Mecze o miejsca 9-12: Zespoły z miejsc 9-10 i 11-12 zagrają dwumecz o miejsca 9-10  i 11-12. (w przypadku wyniku 1:1, o zwycięstwie zdecyduje „złoty set”)
Miejsce 13: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 13, miejscu, zostanie na nim sklasyfikowana na koniec sezonu
Spadek z ligi: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 14. miejscu, opuszcza PlusLigę i w sezonie 2020/21 zagra w I lidze.

14. kolejka: 11-01-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
05-02-2020 17:30 Ślepsk Suwałki ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:331:33, 18:25, 19:25
05-02-2020 20:30 MKS Będzin Verva Warszawa 0:320:25, 27:29, 15:25
20-11-2019 18:00 Aluron Virtu Zawiercie Cuprum Lubin3:025:17, 25:20, 25:19
19-11-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel BKS Visła Bydgoszcz3:225:21, 25:27, 25:23, 24:26, 15:11
11-03-2020 Czarni Radom AZS Olsztyn
04-02-2020 20:30 Skra Bełchatów Trefl Gdańsk3:027:25, 25:22, 25:21
29-01-2020 20:30 Resovia Rzeszów GKS Katowice 1:325:22, 20:25, 20:25, 19:25
 przejdź do kolejki: 13przejdź do kolejki: 15

tabela po 14. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle143941:101256:1113
2Verva Warszawa Orlen Paliwa143640:131248:1128
3PGE Skra Bełchatów143437:161260:1165
4Jastrzębski Węgiel143033:171172:1054
5GKS Katowice142132:331417:1401
6Trefl Gdańsk142027:271241:1249
7Indykpol AZS Olsztyn131927:271204:1201
8Aluron Virtu CMC Zawiercie141824:291183:1210
9MKS Ślepsk Malow Suwałki141623:331247:1266
10Cerrad Enea Czarni Radom131623:291149:1190
11Asseco Resovia Rzeszów141623:321170:1242
12Cuprum Lubin141219:341116:1208
13MKS Będzin14717:391241:1315
14BKS Visła Bydgoszcz14715:421153:1315
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

13. kolejka: 04-01-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
18-12-2019 20:30 AZS Olsztyn Skra Bełchatów 0:318:25, 22:25, 20:25
13-11-2019 20:30 Trefl Gdańsk Resovia Rzeszów3:025:14, 25:22, 25:19
13-11-2019 17:30 Cuprum Lubin Czarni Radom 1:325:22, 28:30, 22:25, 21:25
04-01-2020 14:45 Ślepsk Suwałki GKS Katowice 2:325:21, 19:25, 20:25, 25:21, 12:15
13-11-2019 18:30 BKS Visła Bydgoszcz Aluron Virtu Zawiercie 1:325:23, 22:25, 19:25, 22:25
06-11-2019 18:00 MKS Będzin Jastrzębski Węgiel 0:321:25, 19:25, 23:25
20-11-2019 20:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Verva Warszawa 2:325:22, 22:25, 25:20, 18:25, 11:15
 przejdź do kolejki: 12

15. kolejka: 18-01-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
17-01-2020 17:30 Ślepsk Suwałki Resovia Rzeszów3:125:19, 25:21, 20:25, 25:21
19-01-2020 17:30 GKS Katowice Skra Bełchatów 0:318:25, 17:25, 17:25
19-01-2020 14:45 Czarni Radom Trefl Gdańsk3:225:22, 21:25, 22:25, 25:21, 15:12
17-01-2020 20:30 AZS Olsztyn Aluron Virtu Zawiercie 1:325:23, 23:25, 21:25, 21:25
05-02-2020 18:00 Cuprum Lubin Jastrzębski Węgiel 1:328:26, 18:25, 17:25, 11:25
18-01-2020 20:30 Verva Warszawa BKS Visła Bydgoszcz3:025:16, 25:20, 25:23
18-01-2020 17:30 MKS Będzin ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:125:17, 25:23, 28:30, 25:19

tabela po 24. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa215459:181829:1649
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle215358:201871:1700
3PGE Skra Bełchatów214854:241855:1688
4Jastrzębski Węgiel214247:311822:1654
5Trefl Gdańsk203141:371792:1754
6GKS Katowice213145:472025:2008
7MKS Ślepsk Malow Suwałki212837:461864:1894
8Cerrad Enea Czarni Radom202838:411755:1780
9MKS Będzin212435:471849:1885
10Indykpol AZS Olsztyn202336:451794:1846
11Aluron Virtu CMC Zawiercie212331:471734:1809
12Cuprum Lubin222130:511710:1863
13Asseco Resovia Rzeszów212131:511725:1856
14BKS Visła Bydgoszcz211124:611731:1970
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved