Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2008/2009 > Challenge Cup (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2008/2009>Challenge Cup (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Asterix Kieldrecht (BEL) Leningradka St. Petersburg (RUS) 0:317:25, 23:25, 19:25
Krug Czerkasy (UKR) AEL Limassol (CYP) 0:30:25, 0:25, 0:25
Doprastav Bratysława (SVK) Istres Ouest Provence (FRA) 1:325:18, 26:28, 19:25, 24:26
Rocheville Le Cannet (FRA) CSU Tirgu Mures (ROU)3:118:25, 27:25, 25:12, 25:16
Dinamo Bukareszt (ROU) Komunalnik Mogilew (BLR)3:119:25, 25:22, 25:22, 25:22
Slavia UK Bratysława (SVK) Vini Monteschiavo Jesi (ITA) 0:317:25, 9:25, 17:25
USSP Albi (FRA) Unic LPS Piatra-Neamt (ROU)3:025:23, 25:23, 25:17
Datovoc Tongeren (BEL) Severodonchanka Severodonec (UKR) 0:30:25, 0:25, 0:25
OTP Banka Pula (CRO) Dresdener SC (GER) 0:312:25, 12:25, 16:25
Dyo Karsiyaka Izmir (TUR) Rabita Baku (AZE) 0:30:25, 0:25, 0:25
Azerrail Baku (AZE) Betunut-NRK Nyiregyhaza (HUN)3:222:25, 25:19, 16:25, 28:26, 15:12
CV Albacete (ESP) Hit Nova Gorica (SLO)3:218:25, 19:25, 25:17, 25:22, 15:10
Sparkasse Klagenfurt (AUT) A.O. Markopoulo (GRE) 0:313:25, 12:25, 17:25
CS Madeira (POR) Universidad de Burgos (ESP) 2:325:19, 24:26, 25:19, 19:25, 12:15
Pivovara Osijek (CRO) Fabasoft Linz-Steg (AUT) 1:325:16, 19:25, 24:26, 21:25
Panathinaikos Ateny (GRE) ZOK Vukovar (CRO)3:025:20, 25:16, 25:19
Leningradka St. Petersburg (RUS) Asterix Kieldrecht (BEL)3:125:22, 25:19, 25:27, 25:16
AEL Limassol (CYP) Krug Czerkasy (UKR)3:025:0, 25:0, 25:0
Istres Ouest Provence (FRA) Doprastav Bratysława (SVK)3:025:22, 26:24, 25:15
CSU Tirgu Mures (ROU) Rocheville Le Cannet (FRA)3:225:16, 20:25, 25:20, 20:25, 15:12
Komunalnik Mogilew (BLR) Dinamo Bukareszt (ROU)3:125:23, 22:25, 25:17, 25:18, 0:15
Vini Monteschiavo Jesi (ITA) Slavia UK Bratysława (SVK)3:025:12, 25:20, 25:14
Unic LPS Piatra-Neamt (ROU) USSP Albi (FRA)3:125:23, 23:25, 25:20, 25:21
Severodonchanka Severodonec (UKR) Datovoc Tongeren (BEL)3:025:0, 25:0, 25:0
Dresdener SC (GER) OTP Banka Pula (CRO)3:025:11, 25:17, 25:16
Rabita Baku (AZE) Dyo Karsiyaka Izmir (TUR)3:025:0, 25:0, 25:0
Betunut-NRK Nyiregyhaza (HUN) Azerrail Baku (AZE)3:128:26, 23:25, 25:22, 25:16
Hit Nova Gorica (SLO) CV Albacete (ESP) 2:319:25, 21:25, 25:20, 25:22, 13:15
A.O. Markopoulo (GRE) Sparkasse Klagenfurt (AUT)3:125:23, 20:25, 25:13, 25:19
Universidad de Burgos (ESP) CS Madeira (POR)3:025:17, 25:19, 25:15
Fabasoft Linz-Steg (AUT) Pivovara Osijek (CRO)3:223:25, 19:25, 25:19, 25:15, 15:3
ZOK Vukovar (CRO) Panathinaikos Ateny (GRE) 0:318:25, 18:25, 19:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved