Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2008/2009 > Challenge Cup (K) > Runda II

Europejskie puchary>sezon 2008/2009>Challenge Cup (K) > Runda II

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Vini Monteschiavo Jesi (ITA) Jedinstvo Brcko (BIH)3:025:13, 25:16, 25:16
Hit Nova Gorica (SLO) Tirana (ALB)3:025:20, 25:11, 25:15
Heutink-Pollux Oldenzaal (NED) Dresdener SC (GER)3:222:25, 30:28, 20:25, 25:19, 18:16
Fabasoft Linz-Steg (AUT) TPV Nove Mesto (SLO)3:123:25, 25:22, 25:15, 25:8
Universidad de Burgos (ESP) Troon Prestwick & Ayr (SCO)3:025:8, 25:10, 25:9
Istres Ouest Provence (FRA) VK KP Brno (CZE)3:125:18, 30:28, 24:26, 28:26
ZOK Vukovar (CRO) Imzit Dobrinja Sarajewo (BIH)3:125:14, 25:15, 19:25, 25:21
Vasas Budapeszt (HUN) Betunut-NRK Nyiregyhaza (HUN) 1:324:26, 25:20, 21:25, 18:25
CSKA Sofia (BUL) Komunalnik Mogilew (BLR) 2:317:25, 25:18, 25:19, 20:25, 10:15
CSU Tirgu Mures (ROU) Zlotogor Czekrasy (UKR)3:025:12, 25:15, 25:21
Forza Skopje (MKD) Leningradka St. Petersburg (RUS) 1:316:25, 26:24, 14:25, 14:25
Igtisadchi Baku (AZE) AEL Limassol (CYP) 0:30:0
AEK Larnaka (CYP) Unic LPS Piatra-Neamt (ROU) 0:321:25, 13:25, 23:25
A.O. Markopoulo (GRE) Radnicki Belgrad (SRB)3:025:16, 25:20, 25:23
Severodonchanka Severodonec (UKR) Olympiacos Piresu (GRE)3:026:24, 25:19, 25:15
Viesti Salo (FIN) Rabita Baku (AZE)3:222:25, 24:26, 26:24, 25:18, 15:11
Jedinstvo Brcko (BIH) Vini Monteschiavo Jesi (ITA) 0:313:25, 14:25, 8:25
Tirana (ALB) Hit Nova Gorica (SLO) 0:319:25, 22:25, 18:25
Dresdener SC (GER) Heutink-Pollux Oldenzaal (NED)3:025:15, 25:17, 25:21
TPV Nove Mesto (SLO) Fabasoft Linz-Steg (AUT) 0:315:25, 14:25, 24:26
Troon Prestwick & Ayr (SCO) Universidad de Burgos (ESP) 0:39:25, 7:25, 6:25
VK KP Brno (CZE) Istres Ouest Provence (FRA)3:220:25, 25:19, 25:27, 25:23, 17:15
Imzit Dobrinja Sarajewo (BIH) ZOK Vukovar (CRO) 1:322:25, 19:25, 25:22, 11:25
Betunut-NRK Nyiregyhaza (HUN) Vasas Budapeszt (HUN) 2:317:25, 25:20, 25:18, 20:25, 10:15
Komunalnik Mogilew (BLR) CSKA Sofia (BUL)3:125:17, 25:9, 21:25, 27:25
Zlotogor Czekrasy (UKR) CSU Tirgu Mures (ROU)3:121:25, 25:22, 27:25, 25:22
Leningradka St. Petersburg (RUS) Forza Skopje (MKD)3:025:14, 25:14, 25:18
AEL Limassol (CYP) Igtisadchi Baku (AZE)3:00:0
Unic LPS Piatra-Neamt (ROU) AEK Larnaka (CYP)3:025:18, 26:24, 25:14
Radnicki Belgrad (SRB) A.O. Markopoulo (GRE) 0:315:25, 23:25, 15:25
Olympiacos Piresu (GRE) Severodonchanka Severodonec (UKR)3:225:21, 25:19, 15:25, 24:26, 15:13
Rabita Baku (AZE) Viesti Salo (FIN)3:025:21, 25:19, 25:20
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved