Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zespół z Tarnowa pozyskał nową przyjmującą

Zespół z Tarnowa pozyskał nową przyjmującą

fot. Michał Szymański

Dopiero co informowaliśmy, że Angela Mroczek zamieniła Częstochowiankę Częstochowa na San-Pajdę Jarosław. Tymczasem okazało się, że zawodniczka w tym sezonie będą miała okazję do debiutu w najwyżej klasie rozgrywkowej. Została bowiem nową przyjmującą Roleskiego Grupy Azoty Tarnów.

Liczymy na solidne wsparcie naszego przyjęcia i szybkie zaaklimatyzowanie się w naszej „Żyrafiej rodzinie” – napisał klub z Tarnowa w swoich mediach społecznościowych.Jednocześnie krótko odniesiono się również do rozwiązania kontraktów z zawodniczkami zagranicznymi: – Kontrakty z Julią Gierasimową, Nikoliną Lukić i Eleną Bechevą zostały rozwiązane za porozumieniem stron, a zawodniczki będą kontynuować karierę w innych klubach. Życzymy powodzenia!

Do Roleskiego Grupy Azoty Tarnów Angela Mroczek dołącza z San-Pajdy Jarosław, chociaż sezon 2022/2023 rozpoczęła w Częstochowiance Częstochowa.

Przypomnijmy, że zespół z Tarnowa plasuje się obecnie na 9. pozycji w tabeli TAURON Ligi. Na półmetku rundy zasadniczej ma na koncie 11 punktów i traci tylko dwa do ósmego OnlyBio Pałacu Bydgoszcz. W najbliższej kolejce tarnowianki zmierzą się właśnie ze swoim bezpośrednim sąsiadem. Mecz z Pałacem zaplanowano na poniedziałek – 23 stycznia – na godzinę 17:30.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TURON Ligi

źródło: inf. własna, Roleski Grupa Azoty Tarnów - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę