Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Włochy M: Vivo Valentia wraca do gry, Kioene Padwa z niej wypada

Włochy M: Vivo Valentia wraca do gry, Kioene Padwa z niej wypada

Dynamiczny przebieg ma kolejna fala koronawirusa we Włoszech, a w związku z tym podobnie jest też we włoskiej lidze siatkówki. Kolejne kluby potwierdzają z dnia na dzień pozytywne przypadki, w innych z kolei po kolejnych testach zawodnicy wracają do treningu. 

Dwóch siatkarzy Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia dostało negatywny wynik testów przeprowadzonych 31 grudnia i po badaniach lekarskich będą mogli wrócić do treningu. To ważna informacja bowiem siatkarze z Calabrii już w czwartek zagrają swój pierwszy mecz od 11 grudnia, kiedy to właśnie zakażenia w drużynie zastopowały jej aktywność ligową. W Tonno Callipo pozostał już tylko jeden zakażony zawodnik oraz trzech pracowników klubu – wszyscy przebywają w izolacji domowej.W zgoła innej sytuacji jest Kioene Padwa. W ciągu kilku ostatnich dni w zespole przeprowadzono testy antygenowe, które wykazały aż osiem zakażeń. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami ligowymi, wszyscy „pozytywni” zostali odesłani do izolacji i oczekują na testy PCR, których wyniki potwierdzą lub wykluczą zachorowanie. Klub zawiesił treningi na czas testów.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę