Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Wielkie przygotowania do turnieju w Przysusze

Wielkie przygotowania do turnieju w Przysusze

fot. Kampas Sport - Kamil Pastusiak

Sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami. To oznacza powrót rywalizacji w siatkówce plażowej. Ta po raz kolejny toczyć się będzie także w Przysusze, gdzie zagrają najlepsze krajowe duety. W turnieju Grand Prix Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn nie zabraknie również teamów kadrowych. To gwarantuje wysoki poziom sportowy oraz wiele emocji.

Każdy z dotychczasowych turniejów Beach Ball w Przysusze kończył się ogromnym sukcesem. Klasowi uczestnicy, najwyższy poziom organizacyjny i świetna atmosfera na wypełnionych po brzegi trybunach plasują przysuskie wydarzenie w absolutnym topie turniejów siatkówki plażowej w kraju. Kto przyjedzie raz nad Zalew Topornia, zachwyci się miejscem i turniejem, zostając z nim na kolejne lata.W tym roku Beach Ball w Przysusze idzie znowu krok dalej. W ramach wydarzenia rozegrany zostanie Grand Prix Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, będący częścią dużego przedsięwzięcia – Orlen Beach Tour 2022. Jest to cykl turniejów z bardzo wysoką pulą finansową, znamienitymi uczestnikami i dużym sponsorem. W serii rozegrane zostaną jedynie cztery turnieje – ten w Przysusze, w Starych Jabłonkach, w Sulejowie oraz w Kołobrzegu.

Bardzo cieszymy się, że PZPS docenił naszą ciężką pracę przy poprzednich turniejach. Spośród 14 miast nasza oferta została wybrana i wspólnie z PZPS będziemy organizować turniej w Przysusze w dacie 15-17 lipca 2022 – mówi Piotr Skiba.

Pula nagród w każdym z tych czterech turniejów to 80 000 zł. Będzie ona równo podzielona na kobiety i mężczyzn. – W naszym turnieju będzie można wywalczyć jeszcze wiele innych nagród. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by zawodnicy i zawodnicy wyjeżdżali z Przysuchy bardzo zadowoleni – zapewnia organizator i pomysłodawca turniejów Beach Ball w Przysusze. Na co jeszcze mogą liczyć uczestnicy? Zaplanowano nagrodę finansową dla MVP turnieju kobiet i turnieju mężczyzn, a także wiele nagród rzeczowych dla czterech najlepszych duetów w każdych rozgrywkach.

Uczestnicy to nie jest jedyna grupa, na którą organizatorzy zwracają baczną uwagę. Co roku, oprócz rywalizacji sportowej, na terenie turnieju organizowany jest ogromny piknik rodzinny, z wieloma atrakcjami i aktywnościami dla małych i dużych. Trzy dni turnieju Beach Ball to za każdym razem wielkie święto Przysuchy, a kibice, którzy odwiedzają to miejsce, spędzają fantastycznie czas.

Bardzo zależy nam, by oprócz profesjonalnego sportu na boisku, dzieci i młodzież poznały te pozytywne aspekty płynące z uprawiania go, a także poznały na własnej skórze, jak fajna może być aktywność fizyczna. Dlatego w tym roku Miasteczko Sportu również przygotuje wiele wspaniałych atrakcji, dających fantastyczną możliwość spędzenia czasu w gronie rodziny – zdradza Piotr Skiba. – Cieszymy się, że kolejny raz naszym fantastycznym partnerem będzie samorząd Województwa Mazowieckiego, za co składam serdeczne podziękowania dla wicemarszałka Województwa Mazowieckiego Rafała Rajkowskiego – dodaje.

Dokładny harmonogram wydarzenia będzie znany już niebawem. Wszystkich chętnych już teraz zapraszamy do Przysuchy w trzeci weekend lipca. Emocji i atrakcji nie zabraknie.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę