Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: Nadchodzą ostateczne rozstrzygnięcia

TL: Nadchodzą ostateczne rozstrzygnięcia

fot. Michał Szymański

Faza zasadnicza Tauron Ligi zmierza do końca. Ostatnie trzy kolejki zadecydują o tym jaki kształt przybierze rywalizacja w fazie play-off. Moya Lotnisko Radomka Lotnisko Radom ma jeszcze matematyczne szanse na zakwalifikowanie się, ale przed podopiecznymi Błażeja Krzyształowicza ciężkie zadanie, bowiem o cenne punkty będą walczyły w Łodzi. Bardzo ciekawie zapowiada się także walka w Kaliszu i w Opolu.

 Energa MKS Kalisz – #VolleyWrocław
piątek, 17.03, godz. 20:30
transmisja: Polsat Sport

Rywalizacja na tauronligowych parkietach tym razem wystartuje w Kaliszu. Tam Energa MKS podejmie #VolleyWrocław. Kaliszanki chcą w tej partii utrzymać dobrą passę i odskoczyć jeszcze w tabeli Grot Budowlanym Łódź. Podopieczne Marcina Widery pokazały się z bardzo dobrej strony w spotkaniu poprzedniej rundy. Tam nie dały żadnych szans Only-Bio Pałacowi Bydgoszcz pewnie pokonując rywalki 3:0. MKS jednak w tym sezonie prezentuje nierówną formę. Podczas meczu 17 kolejki przegrał 0:3 z Grot Budowlanymi Łódź, a tamto spotkanie wyglądało jak lustrzane odbicie tego, z minionej niedzieli. Wrocławska drużyna balansuje zaś na cienkiej linie awansu do fazy play-off. Podopieczne Michala Maska czują na karku oddech siatkarek Only-Bio Pałacu Bydgoszcz, przed którymi w tabeli znajdują się tylko dzięki lepszemu bilansowi wygranych i przegranych meczów. Gdyby wyniki ułożyły się dobrze matematyczne szanse awansu mają także siatkarki Moya Radomki Lotnisko Radom. Punkty w piątkowym meczu są więc dla nich podwójnie cenne. Jakie oblicza obu zespołów zobaczymy?

Typ redakcji:
Energa MKS Kalisz – #VolleyWrocław 3:2

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę