Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: Hit w Radomiu, ciekawie w dolnej części tabeli

TL: Hit w Radomiu, ciekawie w dolnej części tabeli

Strona: 3

Grupa Azoty Chemik Police – Joker Świecie

Sobota, 27 listopada, godzina: 19:00
transmisja: Polsat BOX GO

To prawdziwe starcie Dawida z Goliatem, czyli mistrzyń Polski z ostatnią drużyną TAURON Ligi. Policzanki w środę rozgromiły węgierskie Fatum Nyiregyhaza w setach do 11, 13 i 14, co pokazuje, że są w dobrej dyspozycji. Trener Jacek Nawrocki dał pograć wszystkim swoim zawodniczkom, więc jego podopieczne nie powinny być zmęczone tym meczem. Wydaje się, że wobec drobnych problemów zdrowotnych Martyny Łukasik to Martyna Czyrniańska wyjdzie w podstawowym składzie, ale nie powinno to mieć żadnego znaczenia w spotkaniu z Jokerem. Siatkarki Grupy Azoty Chemik powinny zainkasować komplet punktów.

Zawodniczki Jokera wygrały tylko dwa mecze i z dorobkiem pięciu punktów zamykają ligową stawkę. W starciu z podopiecznymi Jacka Nawrockiego urwanie seta byłoby już dużą niespodzianką. Tym bardziej, że w spotkaniu z wrocławiankami zaprezentowały się źle i nie były zadowolone ze swojej postawy. – Nie miałyśmy przyjęcia, a jeżeli już ono było, to nie miałyśmy ataku, byłyśmy dosyć elektryczne i nie zagrałyśmy swojej siatkówki – stwierdziła Agata Nowak. 28% skuteczności w ataku z pewnością nie wystarczy na rozpędzone policzanki, które nawet jeżeli będą nieco zmęczone środowym pojedynkiem to pewnie wygrają 3:0.

Typ redakcji: 3:0