Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Stephane Antiga: Jestem dumny ze swojego zespołu

Stephane Antiga: Jestem dumny ze swojego zespołu

fot. Michał Szymański

Developres Bella Dolina Rzeszów w sezonie 2022/2023 sięgnął po srebrny medal mistrzostw Polski. – Wciąż musimy się uczyć. To była dla nas dobra lekcja – ocenił w rozmowie z Nowinami Stéphane Antiga, trener rzeszowskiej drużyny, która w rozgrywce finałowej uległa ekipie ŁKS Commercecon Łódź.

W tym sezonie graliśmy z nimi siedem razy, z czego w sześciu spotkaniach to oni zwyciężali. To znaczy, że po prostu byli lepsi – powiedział Stephane Antiga o rywalizacji z łódzkim zespołem.Mimo porażki w wielkim finale nikt w Developresie Bella Dolina Rzeszów nie może być zawiedziony minionym sezonem. Rzeszowski zespół zdobył Superpuchar Polski oraz dotarł do turnieju finałowego Pucharu Polski oraz ćwierćfinału Ligi Mistrzyń. – Jestem dumny ze swojego zespołu i całego sztabu szkoleniowego, który pracował bardzo ciężko przez cały sezon. Cóż, będziemy wciąż się uczyć. To była dla nas dobra lekcja – podkreślił Stephane Antiga, który prowadzi Developres od 2019 roku.

Szkoleniowiec rzeszowskiej drużyny dodał, że w jego ocenie kolejny sezon będzie jeszcze trudniejszy. Zwrócił uwagę na to, że mocne będą drużyny z czołówki tabeli, ale wzmocnią się również pozostałe. W efekcie jego zespół będzie musiał jeszcze mocniej pracować nad swoją formą.

Wiadomo, że z drużyną Developresu Bella Dolina pożegna się Jelena Blagojević, która stanowiła bardzo ważne ogniwo nie tylko pod względem sportowym. – Teraz bez niej będzie inaczej, trochę dziwnie. Z pewnością będzie to nowy początek dla naszego klubu. Jednak musimy nauczyć się grać już bez „Jele” w składzie, by nadal być zespołem na wysokim poziomie – powiedział Stephane Antiga.

*Więcej w serwisie nowiny24.pl

źródło: nowiny24.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę