Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Sparing gigantów dla Perugii

Sparing gigantów dla Perugii

fot. Sir Safety Perugia - Facebook

Dwa czołowe kluby włoskiej ekstraklasy – Cucine Lube Civitanva i Sir Safety Susa Perugia – w ramach przygotowań do nowego sezonu Serie A rozegrały ze sobą spotkanie towarzyskie. W nim 3:0 zwyciężyli zawodnicy z Perugii, którzy wygrali na przewagi również dodatkowego, czwartego seta. W pierwszej szóstce ekipy Sir Safety wybiegł Kamil Semeniuk, który wywalczył dla swojego zespołu 8 punktów.

Zagraliśmy dobry mecz. Oczywiście jest wiele aspektów do poprawy, to teraz normalne, ale jestem zadowolony z tego testu. Daje nam wskazówki i pomysły do ​​pracy, musimy poprawić zrozumienie między nami i znajomość systemu gry – ocenił spotkanie rozgrywający Simone Giannelli.Oczywiście zawsze grasz, aby wygrać, więc jestem zadowolony z wygranej. Przed nami dużo pracy, którą będziemy musieli wykonać każdego dnia. Jesteśmy dobrymi graczami, którzy mają dobrą mentalność i wszyscy mogą wnieść ważny wkład, musimy iść razem w tym samym kierunku – dodał zawodnik Sir Safety Susa Perugia.

Statystyki potwierdzają, że zespół z Perugii był w tym sparingu zdecydowanie lepszy. Kamil Semeniuk i jego koledzy postawili 12 punktowych bloków przy 7 blokach rywali. Zanotowali również o dwa asy serwisowe więcej (6 do 4). Chociaż przyjęcie obu ekip było na podobnym poziomie, to gracze Andrei Anastasiego lepiej zaprezentowali się w ataku.

Mieliśmy pewne sytuacje, które nie są jasne i jest to normalne – ocenił trener Anastasi. – Oczywiście mamy wiele rzeczy do naprawienia, Lube było niekompletne, więc nie myślę o samym zwycięstwie tak bardzo, jak o tym, co musimy poprawić. Powiedzmy, że użyłem testu, aby zrobić wiele notatek na temat rzeczy, które należy poprawić i wyjaśnić.

Cucine Lube Civitanova – Sir Safety Susa Perugia 0:3 
(18:25, 20:25, 19:25)
dodatkowy set: 24:26

Składy zespołów:
Lube: De Cecco, Gabi Garcia (19 pkt.), Chinenyeze (6), Anzani (6) , Bottolo (13), Zaytsev (6), Balaso (libero) oraz Sottile, Iaac, D’Amico (libero), Yant, Diamantini (1), Gottardo (5)
Sir Safety: Giannelli (2), Rychlicki (12), Russo (3), Solè (8), Leon (6), Semeniuk (8), Colaci (libero) oraz Piccinelli (libero), Ropret (1), Herrera (16), Mengozzi (2), Flavio (4), Płotnicki (11) i Cardenas

źródło: inf. własna, sirsafetyperugia.it

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę