Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Siatkarki Pałacu Bydgoszcz poznały datę startu przygotowań do sezonu

Siatkarki Pałacu Bydgoszcz poznały datę startu przygotowań do sezonu

fot. Patryk Głowacki

Drużyna Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz przygotowania do nowego sezonu w Tauron Lidze Kobiet rozpocznie 20 lipca.  O nowym terminie rozpoczęcia okresu przygotowawczego poinformował prezes KS Pałac Bydgoszcz S.A. Piotr Makowski, który wspomnianą decyzję podjął w porozumieniu ze sztabem trenerskim.

Pierwszą kolejkę tegorocznych rozgrywek zaplanowano na 18-20 września. Piotr Matela w porozumieniu z władzami klubu Pałac Bydgoszcz podjął decyzję o dacie startu przygotowań do nowego sezonu. Pierwsze spotkanie siatkarek odbędzie się 20 lipca.Jak na razie nie ma zbyt wielu wieści transferowych z Bydgoszczy. Klub poinformował póki co o pozostaniu szkoleniowca oraz przyjmującej Eweliny Żurowskiej i libero Moniki Jagły. Nie są znane nazwiska nowych zawodniczek.

Sezon 2019/2020 Ligi Siatkówki Kobiet, w związku z pandemią koronawirusa, zakończył się już po rundzie zasadniczej. Faza play-off się nie odbyła, a drużyna prowadzona przez trenera Piotra Matelę – podobnie jak rok wcześniej – zajęła 6. miejsce w tabeli siatkarskiej elity kobiet.

źródło: kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę