Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Siatkarki Pałacu Bydgoszcz poznały datę startu przygotowań do sezonu

Siatkarki Pałacu Bydgoszcz poznały datę startu przygotowań do sezonu

fot. Patryk Głowacki

Drużyna Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz przygotowania do nowego sezonu w Tauron Lidze Kobiet rozpocznie 20 lipca.  O nowym terminie rozpoczęcia okresu przygotowawczego poinformował prezes KS Pałac Bydgoszcz S.A. Piotr Makowski, który wspomnianą decyzję podjął w porozumieniu ze sztabem trenerskim.

Pierwszą kolejkę tegorocznych rozgrywek zaplanowano na 18-20 września. Piotr Matela w porozumieniu z władzami klubu Pałac Bydgoszcz podjął decyzję o dacie startu przygotowań do nowego sezonu. Pierwsze spotkanie siatkarek odbędzie się 20 lipca.Jak na razie nie ma zbyt wielu wieści transferowych z Bydgoszczy. Klub poinformował póki co o pozostaniu szkoleniowca oraz przyjmującej Eweliny Żurowskiej i libero Moniki Jagły. Nie są znane nazwiska nowych zawodniczek.

Sezon 2019/2020 Ligi Siatkówki Kobiet, w związku z pandemią koronawirusa, zakończył się już po rundzie zasadniczej. Faza play-off się nie odbyła, a drużyna prowadzona przez trenera Piotra Matelę – podobnie jak rok wcześniej – zajęła 6. miejsce w tabeli siatkarskiej elity kobiet.

źródło: kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved