Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Seyed Mousavi zagra w Turcji

Seyed Mousavi zagra w Turcji

fot. Klaudia Piwowarczyk

Tureckie media ujawniły, że Seyed Mousavi w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy Fenerbahce Stambuł. Dwa sezony temu irański środkowy grał w PlusLidze, występując w Indykpolu AZS Olsztyn. Później przeniósł się na chwilę do rodzimej ligi, aby w październiku być już zawodnikiem włoskiego Gas Sales Piacenza. 

Mousavi to nie jedyny nabytek Fenerbahce, który zasila ten klub przychodząc z PlusLigi. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że do tureckiego klubu przenosi się mistrz Polski Yacine Louati.Z kolei ostatnio pojawiła się w mediach informacja, że wicemistrz Turcji chce, aby szkoleniowcem klubu został Daniel Castellani. Argentyńczyk już dwukrotnie w przeszłości pracował w Fenerbahce. Teraz Turcy chcą, aby trener zerwał niedawno przedłużony kontrakt z olsztyńskim AZS-em i przeniósł się do nich. Sytuacja ta żywo przypomina starania Perugii o zatrudnienie Nikoli Grbicia z ZAKSY.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę