Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Radomianki już bez Amerykanki w składzie

Radomianki już bez Amerykanki w składzie

fot. Łukasz Krzywański

Przygoda Jones-Perry z polską ligą była krótka. Po zaledwie kilku miesiącach spędzonych w Radomiu młoda siatkarka ze Stanów Zjednoczonych odchodzi z klubu. 

Veronica Jones-Perry urodziła się 20.01.1997 roku w West Jordan w stanie Utah. Ma 183 centymetry wzrostu i gra na pozycji przyjmującej. Przed występami na europejskich boiskach grała w barwach Uniwersytetu Birmingham.Siatkarka zza oceanu do Polski przeniosła się z drużyny Serie A – Banci Valsabbina Millenium Brescia, zastępując wolne miejsce po Mii Jerkov. Jones-Perry dołączyła do E.Leclerc Radomki Radom pod koniec stycznia i od razu zaskarbiła sobie sympatię kibiców.

W zaledwie dwa miesiące zdobyła 179 punktów. Rozegrała w barwach Radomki 9 meczów, a dokładniej 33 sety. Najwięcej oczek, bo aż 35 zapisała na swoim koncie w spotkaniu przeciwko Enea PTPS-owi Piła.

Do tej pory Radomka informowała głównie o odejściach z klubu, których w tej przerwie między sezonami może być nawet osiem. Dodatkowo klub opuścił także trener Adam Grabowski. W jego miejsce Radomka pozyskała Włocha Riccardo Marchesi.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved