Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Pożegnania w tureckich klubach

Pożegnania w tureckich klubach

fot. FIVB

Nie tylko w Polsce sezon transferowy w pełni. W innych ligach również kluby przygotowują się do kolejnych rozgrywek. Nie inaczej jest w Turcji, gdzie kolejne siatkarki zmieniają barwy przed kolejnym sezonem.

Aktualny mistrz Turcji siatkarek – VakifBank Stambuł pożegnał zawodniczkę, która była ważnym punktem drużyny przez ostatnie siedem lat. Mowa o Milenie Rasić, która obecnie poszukuje klubu, a która odegrała niebagatelną rolę w sukcesach klubu ze Stambułu.W ciągu siedmiu lat Serbka zdobyła dla VakifBanku 2323 punktów, a wraz z klubem sięgnęła po dwa Klubowe Mistrzostwa Świata, dwa mistrzostwa Ligi Mistrzyń, cztery mistrzostwa Turcji, dwa Puchary i dwa Superpuchary kraju.

Z kolei w barwach Fenerbahce Stambuł nie zobaczymy natomiast Melissy Vargas. Wiadomo też, że w jej ślady poszła też Amerykanka Kelsey Robinson.

Fenerbahce przedłużyło też kontrakty z kilkoma ważnymi tureckim zawodniczkami, takimi jak: Naz Aydemir Akyol, Dicle Nur Babat i Cansu Çetin. Zagrają w nim także nowe zawodniczki: Arina Fedorowcewa i Mina Popović.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę