Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Poważna kontuzja Bartłomieja Neroja

Poważna kontuzja Bartłomieja Neroja

fot. tauron1liga.pl

Złe wiadomości przekazał klub Lechia Tomaszów Mazowiecki. Na początku przygotowań do nowego sezonu TAURON 1. Ligi Mężczyzn kontuzji zerwania ścięgna Achillesa doznał Bartłomiej Neroj. Kapitan zespołu z Tomaszowa Mazowieckiego jest już po operacji. Jak poinformował klub, zabieg odbył się zgodnie z planem, a rozgrywającego czeka teraz rehabilitacja. 

Przypomnijmy, że Lechia pod wodzą nowego trenera Mateusza Mielnika 21 lipca rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu w I lidze mężczyzn.Nowy szkoleniowiec już na początku ma kolejny ból głowy, ponieważ musi szukać zastępstwa nie tylko na kontuzjowanego Neroja, ale również przyjmującego w miejsce Michała Wójcika, który zerwał kontrakt dosłownie moment po oficjalnej prezentacji.

źródło: Lechia Tomaszów Mazowiecki - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę