Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Paola Egonu: Wiele jest do poprawienia

Paola Egonu: Wiele jest do poprawienia

fot. FIVB

Paola Egonu w pierwszym secie finałowego meczu Siatkarskiej Ligi Narodów pobiła rekord świata w prędkości ataku jaki kiedykolwiek zarejestrowała FIVB. Włoska siatkarka zaatakowała piłkę z prędkością 112,7 km/h. – Nie wiedziałam o rekordzie, dopóki nie zobaczyłam go na Instagramie – przyznała zawodniczka, dodając, że to świetne osiągnięcie, ale bardziej podoba jej się to, że Włoszki sięgnęły po złoty medal VNL.

To jest sport zespołowy, więc jeśli chcemy powiedzieć prawdę, to Włochy są numerem jeden – skomentowała opinię, że jest ona najlepszą atakującą świata. – Ale wciąż mamy dużo pracy do wykonania, jesteśmy młodym zespołem.Paola Egonu nie kryła dumy z osiągnięcia swojej reprezentacji. – Jestem dumna i szczęśliwa z tego, co osiągnęliśmy. Będziemy cieszyć się uznaniem, na które zasługujemy. Teraz będziemy przygotowywać się do znacznie ważniejszych mistrzostw świata.

Dodała również, że nie przytłacza jej zainteresowanie mediów. – Nigdy mnie nie obciążało. Wręcz przeciwnie. Jestem wdzięczna, że mogę być punktem odniesienia dla młodych ludzi.

źródło: opr. własne, voleybolplus.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę