Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Orzeł Międzyrzecz szykuje formę na drugą część sezonu

Orzeł Międzyrzecz szykuje formę na drugą część sezonu

Siatkarze LBS Bank Janas Logistics Orła Międzyrzecz w niemal komplecie zebrali się po świętach i rozpoczęli przygotowania do dalszej części drugoligowego sezonu. Przed nimi oprócz treningów turniej towarzyski w Szamotułach. – Przygotowujemy na tę drugą rundę trochę więcej siły i budujemy wytrzymałość – zdradza trener ekipy z Międzyrzecza Piotr Haładus.

Szkoleniowiec ma do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. Wojskowe obowiązki wykluczają na razie z treningów Patryka Zarębskiego. Orzeł obecnie jest wiceliderem tabeli grupy A II ligi mężczyzn. Do pierwszej Astry traci zaledwie punkt. Do tej pory zespół trenera Haładusa rozegrał dwanaście spotkań i tylko w jednym musiał uznać wyższość rywali. Do ligowych zmagań siatkarze Orła wrócą 8 stycznia, kiedy to zmierzą się z Wilkami Wilczyn na wyjeździe.Patryk (Zarębski – przyp. red) jeszcze nie wrócił i z nami nie trenuje. Co do meczu w Wilczynie, to na tę chwilę trenujemy w hali u siebie. Wchodzimy po tej przerwie świątecznej w troszeczkę mocniejsze treningi i przygotowujemy na tę drugą rundę trochę więcej siły i budujemy wytrzymałość – powiedział w Radiu Zachód Piotr Haładus.

Jego drużyna będzie mieć okazję sprawdzić swoją dyspozycję w turnieju towarzyskim w Szamotułach. – 6 stycznia mamy turniej w Szamotułach, w których zagrają drużyny z Wilczyna, Szamotuł, Piły oraz my. Gospodarze chcą awansować do drugiej ligi, więc też chcą mieć solidny sprawdzian przed swoim turniejem. Natomiast będziemy wiedzieli, jak wygląda forma naszych poszczególnych zawodników, żeby w sobotnim meczu z Wilkami Wilczyn wyjść w tym optymalnym składzie – stwierdził Haładus.

źródło: opr. własne, zachod.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę