Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Melissa Vargas: Będę tęskniła za Fenerbahce

Melissa Vargas: Będę tęskniła za Fenerbahce

fot. FIVB

Melissa Vargas opuszcza Fenerbahce i ligę turecką. Nie wiadomo gdzie atakująca zagra w przyszłym sezonie, ale postanowiła oficjalnie pożegnać się z klubem, w którym spędziła trzy lata i stała się jedną z najbardziej obiecujących siatkarek na świecie.Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że noszę koszulkę Fenerbahçe Opet i jestem częścią rodziny Fenerbahçe. Być może właśnie tu miałam okazję rozwijać się jak nigdzie indziej.

– Zajęłyśmy drugie miejsce w lidze z powodu niefortunnego zbiegu okoliczności. Jak powiedziałam, otrzymując nagrodę dla najlepszej atakującej sezonu, to wyróżnienie dla całej naszej drużyny. Odniosłam sukces w tym trudnym sezonie dzięki moim koleżankom z zespołu, naszemu sztabowi i trenerowi Zoranowi Terzicowi – powiedziała Vargas.Siatkarka w swojej wypowiedzi wyjaśniła kibicom, że jej decyzja jest częścią pewnego założonego planu na jej rozwój, a na koniec pozostawiła fanom nadzieję, że powróci do klubu. – Uważam, że muszę stale się doskonalić, aby zawsze wnosić jak największy wkład do zespołu. Moja decyzja jest spójna z planem mojej kariery. Myślę, że gra w innej lidze w przyszłym sezonie będzie dla mnie korzystna, ponieważ będę mogła zdobyć inne doświadczenie i uczyć się nowych rzeczy. Faktem jest, że będę bardzo tęskniła za Fenerbahçe, za wielkim klubem i tą wspaniałą siatkarską rodziną.  Od pierwszego dnia kiedy dołączyłem do tego zespołu, czułam, że jestem częścią rodziny Fenerbahçe. Świetnie się bawiliśmy z naszym trenerem, sztabem i siatkarkami.  Będę śledziła mecze naszej ekipy gdziekolwiek będę na świecie, zarówno jako sportowiec, jak i kibic Fenerbahçe. Nasi kibice, którzy zawsze dawali nam ogromną siłę, powinni nadal ufać naszemu zespołowi. Tak długo, jak wierzą, trofea i mistrzostwa zawsze będą w zasięgyu. Chciałbym podziękować naszemu prezesowi, który jest ze mną zawsze od pierwszego dnia, kiedy przybyłem do Fenerbahçe Opet, oraz naszemu menadżerowi za całe wsparcie. Bardzo miło było ich poznać. Chciałabym również podziękować wspaniałym kibicom Fenerbahçe, którzy byli z nami zawsze, nawet w czasie epidemii i okazywali swoją miłość. Do zobaczenia wkrótce.

źródło: inf. własna, voleybolplus.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę