Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Lubiejewski w sztabie trenerskim Projektu Warszawa

Marcin Lubiejewski w sztabie trenerskim Projektu Warszawa

Marcin Lubiejewski objął funkcję asystenta trenera w Projekcie Warszawa i będzie współtworzył sztab trenerski stołecznego zespołu z trenerem Roberto Santillim oraz drugim trenerem Piotrem Grabanem.

Sztab trenerski Projektu Warszawa powiększa się o asystenta trenera – Marcina Lubiejewskiego. Szkoleniowiec, który w zeszłym sezonie prowadził KS Metro Warszawa dołączył do stołecznego zespołu i wraz z Piotrem Grabanem będzie asystował Roberto Santilliemu na ławce trenerskiej.Cieszę się, że dołączyłem do drużyny Projektu Warszawa i będę mógł współtworzyć sztab Roberto Santilliego. Mam nadzieję, że swoją wiedzą i doświadczeniem jak najlepiej pomogę całemu zespołowi i wspólnie będziemy walczyć o najwyższe cele – powiedział Marcin Lubiejewski, asystent trenera Projektu Warszawa.

W zeszłym sezonie był trenerem występującego w drugiej lidze KS Metro Warszawa, w którym w seniorskich rozgrywkach występowali m.in. jedni z najzdolniejszych juniorów w Polsce. Lubiejewski ma na swoim koncie również udane występy w PlusLidze jako zawodnik. W 2007 roku wraz z zespołem AZS-u Olsztyn zdobył brązowy medal krajowych rozgrywek.

Marcin to były zawodnik z ogromnym doświadczeniem, a aktualnie bardzo perspektywiczny trener, który ma w sobie duże pokłady ambicji i chęć rozwoju. Cieszę się, że swoimi umiejętnościami wesprze pracę sztabu trenerskiego – powiedział Piotr Gacek wiceprezes i dyrektor sportowy Projektu Warszawa.

Marcin Lubiejewski jest kolejnym wzmocnieniem na sezon 2022/23 w Projekcie Warszawa. W składzie stołecznego zespołu pozostali Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski, Damian Wojtaszek, Jakub Kowalczyk, Igor Grobelny, Mateusz Janikowski i Dominik Jaglarski, a dołączył do niego już Linus Weber, Maciej Stępień, Jan Firlej, Artur Szalpuk, Niels Klapwijk i Kevin Tillie.

Sztab trenerski Projektu Warszawa będą tworzyli trener Roberto Santilli, drugi trener Piotr Graban oraz asystent trenera Marcin Lubiejewski. W sztabie będą również trener przygotowania fizycznego Wojciech Sibiga, fizjoterapeuta Robert Kozłowski, statystyk Bartosz Kaczmarek oraz kierownik drużyny Jakub Korpak.

źródło: projektwarszawa.waw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę