Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Luca Vettori przenosi się do ligi francuskiej

Luca Vettori przenosi się do ligi francuskiej

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Luca Vettori w 2021 roku wyjechał z Włoch, aby występować w chińskim Shanghai Bright. Zakażenia koronawirusem nie pozwoliły jednak na normalny przebieg rozgrywek. Po długim oczekiwaniu na wznowienie ligi Vettori zdecydował się na wyjazd z Chin, a teraz ogłosił, że kolejny sezon spędzi we francuskim Narbonne Volley.

Do momentu wyjazdu do Chin Luca Vettori reprezentował jedynie włoskie kluby, m.in. Volley Parma, Itas Trentino i Leo Shoes Modena. Przygoda z ligą chińską okazała się zupełnie nieudana, chociaż przyczyny tego niepowodzenia zdecydowanie nie zależały od atakującego.Gra w lidze francuskiej będzie prawdziwym debiutem dla Włocha poza granicami swojego kraju. Ambicje klubu z Narbonne na pewno będą duże. W poprzednim sezonie drużyna wygrana Challenge Cup, a w krajowej lidze zajęła 4. miejsce.

W nadchodzących rozgrywkach zespół prowadzony przez Guillermo Falaskę zasili nie tylko Luca Vettori, ale również brazylijski rozgrywający Danilo Gelinski.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę