Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Andrzejewski: Zawiercie stało się moim drugim domem

Krzysztof Andrzejewski: Zawiercie stało się moim drugim domem

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Jest to klub poukładany od a do z, taki, w którym chce się grać i nie trzeba się martwić o nic innego jak dobry trening i sprzedawanie potem tego na boisku, więc naturalne było to, że chciałem zostać w Zawierciu – powiedział Krzysztof Andrzejewski, który nadal będzie bronił barw Aluron Virtu CMC.

Mimo że w międzysezonowej przerwie zaszły spore zmiany w składzie Aluronu Virtu CMC Zawiercie, to jednak kilku zawodników przedłużyło współpracę z klubem. Wśród nich jest Krzysztof Andrzejewski, który nie ukrywa, że chciał zostać w Zawierciu.Jest to klub poukładany od a do z, taki, w którym chce się grać i nie trzeba się martwić o nic innego jak dobry trening i sprzedawanie potem tego na boisku, więc naturalne było to, że chciałem zostać w Zawierciu i kontynuować swoją przygodę z tym klubem – powiedział Krzysztof Andrzejewski, który w zespole z Zawiercia będzie grał już czwarty sezon. – W porównaniu z pierwszym sezonem klubu w PlusLidze zostało nas tylko dwóch. Czy to dobrze, czy to źle? Nie mnie to oceniać. Cieszę się z miejsca, w którym jestem, z klubu, w którym gram. Zawiercie stało się moim drugim domem, tym bardziej, że przebywam już w tym mieście już cztery lata. Poznałem tu wielu ludzi, którzy również w życiu codziennym są dla mnie ważni i mi pomagają. Mam tu wielu przyjaciół i czuję się tu dobrze – dodał doświadczony libero.

Odniósł się on także do zmian na ławce trenerskiej Aluronu Virtu CMC. Przypomnijmy, że ostatnio zawiercian prowadził Mark Lebedew, z którym kontrakt został rozwiązany w połowie minionych rozgrywek. Następnie drużynę przejął Dominik Kwapisiewicz, który w kolejnych rozgrywkach wróci do roli drugiego trenera. Pierwszym zostanie Igor Kolaković.Jest to trener o uznanej marce, ze światowego topu. Ucieszyłem się, że będziemy mogli współpracować ze specjalistą z górnej półki. Na pewno dużo obiecuję sobie po tej współpracy. Chciałbym, żeby ten nadchodzący sezon był inny, a przede wszystkim lepszy niż poprzedni. Mam nadzieję, że trener Kolaković sprawi, że tak właśnie będzie – zakończył Krzysztof Andrzejewski.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved