Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kontuzja atakującej Sokoła, konieczna operacja

Kontuzja atakującej Sokoła, konieczna operacja

fot. Michał Szymański

Pierwszoligowy Sokół Mogilno w najbliższym czasie będzie musiał radzić sobie bez Edyty Mazurczak. Klub poinformował w mediach społecznościowych, że zawodniczka podczas treningu doznała kontuzji, która po szczegółowych badaniach okazała się poważna. Atakująca będzie musiała poddać się rekonstrukcji więzadła ACL.

Póki co pierwszoligowiec z Mogilna będzie miał do dyspozycji na ataku jedynie doświadczoną Sandrę Szczygioł.Edyta Mazurczak dołączyła do zespołu w 2019 roku. W tym sezonie rozegrała w barwach Sokoła 12 meczów, zdobywając w nich w sumie 42 punkty.

Przypomnijmy, że Sokół Mogilno jest beniaminkiem I ligi kobiet. Zespół radzi sobie na zapleczu ekstraklasy bardzo dobrze. Na 16 rozegranych spotkań wygrał 9 i plasuje się na 7. miejscu w tabeli. W najbliższej kolejce drużynę Sokoła czeka trudne zadanie, bowiem jej rywalem będzie wicelidera tabeli – Trans-Ann Płomień Sosnowiec.

źródło: Sokół Mogilno - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę