Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kevin Tillie: Musisz dawać z siebie wszystko na każdym spotkaniu

Kevin Tillie: Musisz dawać z siebie wszystko na każdym spotkaniu

fot. Projekt Warszawa

– Jesteśmy dość doświadczonym zespołem. Wiemy, co musimy zrobić. Po prostu musimy starać się mieć dobry rytm, dobrze trenować, starać się dobrze grać razem. Musimy osiągnąć nasz najlepszy poziom fizyczny – powiedział Kevin Tillie w rozmowie z francuskimi mediami o Projekcie Warszawa.

Celujemy w play-off i mamy nadzieję, że będziemy wtedy w jak najlepszej formie. Mieliśmy problem ze względu na kontuzje. Teraz jesteśmy na dobrej drodze – ocenił plany i możliwości zespołu.Co sądzi o swoim powrocie do Polski? – Znałem kilku zawodników, znałem ten klub, więc bardzo łatwo było mi tu wrócić. Kocham Warszawę, bardzo się cieszę, że tu wróciłem. A mistrzostwa Polski są naprawdę mocne, super tu wrócić. W każdy weekend nawet najsłabsze drużyny mogą robić wielkie akcje i wygrywać z najlepszymi. Naprawdę musisz dawać z siebie wszystko na każdym spotkaniu.

Które drużyny Tillie ocenia w PlusLidze jako najmocniejsze? – Na początku był to Jastrzębski, zespół Benjamina Toniuttiego, Trevora Clevenot i Stephena Boyera. Ale mieli kilka kontuzji, mieli ciężki okres, zwłaszcza że mają też Ligę Mistrzów, więc fizycznie nie jest łatwo. Pojawiają się jeszcze dwie inne drużyny – Resovia Rzeszów i Aluron Zawiercie. Te trzy drużyny pokazują, że w tej chwili są na topie. Do tego możemy dorzucić ZAKSĘ.

źródło: ffvb.org, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę