Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Zaroślińska-Król wzmocni Radomkę?

Katarzyna Zaroślińska-Król wzmocni Radomkę?

fot. Michał Szymański

Serwis Echo Dnia poinformował o nowej atakującej w E.Leclerc Moya Radomce Radom. Ma nią zostać Katarzyna Zaroślińska-Król, która niedawno ograła wraz z ŁKS-em radomski klub w rywalizacji o brązowy medal. W nowym sezonie w Radomce ma dojść do sporych zmian.

Już od pewnego czasu wiadomo było, że Katarzyna Zaroślińska-Król była w kręgu zainteresowań radomskiego klubu. Jej transfer wydaje się być już przesądzony.Atakująca w zakończonym niedawno sezonie zdobyła swój trzeci brązowy medal mistrzostw Polski. Dołożyła go do czterech srebrnych i dwóch złotych. Dodatkowo Zaroślińska-Król ma na koncie pięć Pucharów Polski, jeden Superpuchar kraju oraz srebro Pucharu CEV.

Ostatni sezon atakująca spędziła w ŁKS-ie Commercecon Łódź, wcześniejsze dwa grała w Developresie SkyRes Rzeszów, do którego trafiła z Chemika Police. Zawodniczka grała także m.in. w klubach z Sopotu, Dąbrowy Górniczej czy Mielca.

W Radomce na kolejny sezon pozostanie trener Riccardo Marchesi, który już kompletuje skład na nowe rozgrywki. Wiadomo, że znajdą się w nim Agata Witkowska, Justyna Łukasik, Kornelia Moskwa i Renata Biała.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: echodnia.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę