Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Katarzyna Żabińska zagra w Stali Mielec

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Klub z Podkarpacia Stal Mielec ogłosił, że w jego barwach zagra środkowa Katarzyna Żabińska. Zawodniczka zdecydowała się na grę w mieleckim klubie i powrót do siatkówki po urlopie macierzyńskim.

Środkowa przez całą swoją karierę związana jest z klubami z Podkarpacia. Swoją grę rozpoczęła w Zelmerze Rzeszów, potem występowała w Karpatach Krosno, a następnie od roku 2012 nieprzerwanie grała w Developresie. Z rzeszowskim klubem dwukrotnie zdobyła brązowe medale: w 2017 oraz w 2019 roku.Katarzyna Żabińska to kolejna siatkarka, która wzmocniła szeregi Stali. Wcześniej na grę w mieleckim klubie zdecydowały się: Paulina Stroiwąs, Marta Duda, Olga Samul, Łucja Laskowska, Katarzyna Bryda, Aleksandra Stachowicz, Hanna Łukasiewicz i Dominika Mras. Zespół z Mielca opuściły: Martyna Gorzkiewicz, Martyna Dzida oraz Agata Michalewicz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę