Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kamil Dembiec: Jestem bardzo dobrej myśli

Kamil Dembiec: Jestem bardzo dobrej myśli

fot. Stal Nysa (Facebook)

W najbliższą sobotę Stal Nysa powalczy o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni trenera Stelmacha we własnej hali podejmą Asseco Resovię Rzeszów. – Uważam, że Resovia to bardzo wymagający i trudny przeciwnik do grania. Znamy ich mocne jak i słabe strony, które będziemy chcieli wykorzystać w tym meczu. Jeśli zagramy na takim zaangażowaniu, jak zagraliśmy w Bełchatowie, to jestem bardzo dobrej myśli – stwierdził przed pojedynkiem libero Stali Kamil Dembiec.

W sobotę o 20:30 Stal Nysa podejmie Asseco Resovię Rzeszów. Zespół z Rzeszowa zmaga się z urazami, ale nie przeszkodziło im to w wygraniu dwóch z trzech meczów.Siatkarze z Nysy wciąż czekają na swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W ostatnim meczu po raz pierwszy podopieczni trenera Krzysztofa Stelmacha dopisali do ligowej tabeli punkt, bowiem przegrali 2:3 z PGE Skrą Bełchatów. – Uważam, że Resovia to bardzo wymagający i trudny przeciwnik do grania. Znamy ich mocne jak i słabe strony, które będziemy chcieli wykorzystać w tym meczu. Jeśli zagramy na takim zaangażowaniu, jak zagraliśmy w Bełchatowie, to jestem bardzo dobrej myśli. Uważam, że serducho i wola walki w tym meczu będą odgrywały bardzo ważną rolę – powiedział Kamil Dembiec, libero nyskiego zespołu.

Obecnie Asseco Resovia Rzeszów plasuje się na 6. miejscu, natomiast Stal Nysa jest jedenasta. W poprzednim sezonie dwukrotnie lepsi byli rzeszowianie. Najpierw w Nysie wygrali 3:2 a następnie we własnej hali 3:1. Podopieczni trenera Stelmacha zapowiadają walkę, by poprawić tę statystykę. – Myślę, że będzie to dobre widowisko. Postaramy się spełnić oczekiwania kibiców i nas samych – stwierdził zapraszając kibiców do hali rozgrywający Marcin Komenda.

źródło: inf. prasowa, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę