Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Julita Molenda wraca do Radomki Radom

Julita Molenda wraca do Radomki Radom

fot. fb. Radomka Radom

Julita Molenda to kolejna zawodniczka, którą w sezonie 2020/2021 zobaczymy na parkietach TAURON Ligi w barwach radomskiego zespołu. Młoda przyjmująca zdecydowała się ponownie zagrać w Radomiu.

Julita Molenda to wychowanka MUKS-u 13 Radom. Była zawodniczką E.Leclerc Radomki Radom w latach 2016-2019. W minionym sezonie została wypożyczona do Grupa Azoty PWSZ Tarnów. Teraz wraca do Radomia, by ponownie walczyć w najwyższej lidze w Polsce.

Przez ostatni rok wydarzyło się naprawdę wiele. Najważniejsze jest jednak to, że spełniłam cel, który założyłam sobie przed sezonem, a mianowicie większą ilość występów na boisku. Dzięki temu mogłam popracować nad elementami, które da się wyszkolić tylko podczas gry. Cieszę się, że wracam i będę grać w TAURON Lidze. Dam z siebie wszystko, żeby zasłużyć na miejsce w wyjściowym składzie – mówi siatkarka.

W pierwszej lidze Molenda rozegrała 23 mecze i zdobyła 236 punktów. Najwięcej oczek (20) przyjmująca zapisała na swoim koncie podczas meczu wyjazdowego przeciwko AZS Politechnika Śląska Gliwice. Została wybrana MVP tego spotkania. Średnio w meczu zdobywała 10 punktów.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved