Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jelena Blagojević: Trzeba zrobić wszystko, aby wygrać z mistrzem

Jelena Blagojević: Trzeba zrobić wszystko, aby wygrać z mistrzem

fot. Michał Szymański

– Chemik zawsze jest dobry, a na pewno nie jest słaby, no i w końcu to jest mistrz. Musimy jednak skupiać się na sobie, żebyśmy po naszej stronie zrobili wszystko, żeby wygrać – powiedziała przed finałową rywalizacją o mistrzostwo Polski Jelena Blagojević, przyjmująca Developresu Bella Dolina Rzeszów.

Wielkimi krokami zbliża się finałowa rywalizacja w TAURON Lidze. Wezmą w niej udział Chemik Police i Developres Bella Dolina Rzeszów, czyli dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego. Dojdzie zatem do rewanżu za ubiegłoroczny finał, w którym lepsze okazały się policzanki.Czujemy się gotowe do walki. To na pewno będzie ciężki finał. Wystarczy przypomnieć sobie, jak było rok temu. W tym sezonie też jest walka z Chemikiem, każdy mecz, to emocje. Gramy cały sezon bardzo dobrze i teraz powinnyśmy się czuć mocne, bo grałyśmy trudny półfinał, z bardzo dobrym zespołem i wygrałyśmy. To sprawia, że czujemy się dobrze, jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowane – przyznała kapitan ekipy z Podkarpacia Jelena Blagojević.

Serbska siatkarka docenia klasę przeciwnika, lecz w tym sezonie to podopieczne Stephane’a Antigi mają więcej sukcesów na koncie. Sięgnęły już po Superpuchar i Puchar Polski oraz dotarły do ćwierćfinału Ligi Mistrzyń, co pokazuje, że nie są bez szans, aby również w TAURON Lidze zdetronizować policzanki. – Chemik zawsze jest dobry, a na pewno nie jest słaby, no i w końcu to jest mistrz. Musimy jednak skupiać się na sobie, żebyśmy po naszej stronie zrobili wszystko, żeby wygrać. Musimy walczyć, żeby pokazać, że jesteśmy w stanie grać i rywalizować z tak dobrym zespołem, jak Chemik – zaznaczyła doświadczona zawodniczka.

W tym sezonie oba zespoły spotkały się już trzykrotnie. W walce o Superpuchar Polski lepsze były rzeszowianki. One też wygrały pierwszy mecz w rundzie zasadniczej, ale w rewanżu lepsze okazały się policzanki, które dzięki temu rzutem na taśmę zwyciężyły w rundzie zasadniczej. – Wygrywałyśmy już w tym sezonie z nimi. Czeka nas jednak trudny mecz. Jest końcówka sezonu i to normalne, że jesteśmy trochę zmęczone i trochę brakuje czasu na treningi, ale na pewno będziemy zmotywowane, bo to jest finał i trzeba zrobić wszystko, żeby wygrać z mistrzem – zakończyła Jelena Blagojević. 

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę