Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Jeden mecz o mistrzostwo kraju w lidze brazyliskiej

Jeden mecz o mistrzostwo kraju w lidze brazyliskiej

fot. minastenisclube.com.br

Kluby brazylijskiej Superligi podjęły jednogłośną decyzję – mistrzów w sezonie 2022/2023 wyłoni jeden mecz finałowy. Kluby biorące udział w kolejnej edycji mistrzostw Brazylii zarówno mężczyzn, jak i kobiet, zdecydowały, że o mistrzostwie powinno zadecydować jedno spotkanie.

Podczas serii spotkań w siedzibie CBV w Rio de Janeiro w zeszłym tygodniu przedstawiciele uczestników mistrzostw kraju zgodzili się, po głosowaniu, aby ujednolicić przepisy dotyczące nowego formatu mistrzostw.Historycznie finały Superligi odbywały się w kilku formatach: do pięciu wygranych lub do trzech wygranych, czasem w neutralnym miejscu, innym razem w hali jednej z uczestniczących drużyn, a także były sezony, w których finał został rozegrany w jednej grze. W sezonie 2022/23 Brazylijska Federacja Siatkówki wraca do systemu jednego meczu finałowego, a jego miejsce zostanie określone kilka miesięcy przed spotkaniem.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę