Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Jean Patry zostaje w Powervolley Milano

Jean Patry zostaje w Powervolley Milano

fot. Klaudia Piwowarczyk

Jean Patry zaprezentował się znakomicie w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Francuz został wybrany najlepszym atakującym turnieju finałowego. Mimo obowiązków reprezentacyjnych musiał poświęcić czas na przemyślenia dotyczące przyszłości klubowej. Efektem okazało się przedłużenie kontraktu z Powervolley Milano.

Francuz jest w kapitalnej formie. Z pewnością występ w Lidze Narodów sprawił, że wielu prezesów i trenerów chciałoby mieć go w swojej drużynie. 25-latek zadecydował jednak, że pozostanie w Mediolanie na kolejne dwa sezony.– Myśl o możliwości kontynuowania programu rozpoczętego dwa lata temu z Jeanem napełnia mnie radością. Myśl o tym, że możemy zakontraktować atakującego, który wygrał igrzyska olimpijskie, a dodatkowo udowodnił swoją wartość, zdobywając nagrodę dla najlepszego atakującego Ligi Narodów, sprawiła, że byłem spokojny o ten zespół. Wiem, że Jean będzie ciągnął tę drużynę do osiągania najwyższych celów – powiedział trener Piazza.

Patry występuje w Mediolanie od sezonu 2020/2021. Wcześniej reprezentował barwy Top Volley Cisterna i Montpellier.

*Cały artykuł dostępny na stronie Polsatu Sport

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę