Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Janisa Johnson wraca do gry

Janisa Johnson wraca do gry

fot. E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM

W marcu 2021 roku siatkarski świat obiegła informacja, że przyjmująca E.Leclerc Moya Radomki Radom – Janisa Johnson – ma poważne problemy zdrowotne. U Amerykanki wykryto bowiem nowotwór. Wszystko wskazuje jednak na to, że zawodniczka po ukończeniu terapii, jest już zdrowa i gotowa na powrót do zawodowego sportu. Właśnie podpisała kontrakt z zespołem CD Heidelberg z Hiszpanii.

Będzie to pierwszy zespół ligi hiszpańskiej w karierze Janisy Johnson. Do tej pory Amerykanka występowała w niemieckim Köpenicker SC Berlin, fińskim Oriveden Ponnistus, BaliPure Purest Water Defenders i Petro Gazz Angels na Filipinach oraz polskiej E.Leclerc Moya Radomce Radom.Amerykańska przyjmująca jest ostatnią zawodniczką na sezon 2022/2023, którą pozyskał klub CD Heidelberg z Las Palmas. W hiszpańskim zespole zagra ze swoją rodaczką Megan Jacobsen.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę