Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Izabela Lemańczyk: Ćwiczymy charakter, wolę walki i zgranie

Izabela Lemańczyk: Ćwiczymy charakter, wolę walki i zgranie

fot. Michał Szymański

– Mamy jeszcze dwa tygodnie do rozpoczęcia sezonu. Jesteśmy jeszcze w ciężkim treningu, więc musimy mieć trochę cierpliwości, bo nie wybaczamy sobie błędów, które jeszcze mają prawo się zdarzać – stwierdziła po porażce z ŁKS-em w Memoriale Morawskiego Izabela Lemańczyk, libero zespołu z Legionowa.

W Mławie trwa Memoriał Grzegorza Morawskiego. Jednym z jego finalistów został ŁKS Commercecon Łódź, który w półfinale gładko pokonał IŁ Capital Legionovię Legionowo. – Spodziewałyśmy się trochę lepszej gry ze strony rywalek. Na pewno nie mają swojej armaty, ale my też nie mamy jeszcze pełnego składu. Dlatego cieszymy się z tego zwycięstwa i z tego, że wszystkie zawodniczki mogą grać – powiedziała Paulina Maj-Erwardt, libero ŁKS-u.Nie ukrywa ona, że dyspozycja łodzianek idzie w górę, a w sezonie ligowym powinno być jeszcze lepiej. Liczy też na wsparcie kibiców. – Nie mogę doczekać się początku sezonu. Kibice dla ŁKS-u są kolejnym zawodnikiem na boisku. Na pewno będzie od nich biło ogromne wsparcie. A w samym zespole zawodniczki są uśmiechnięte i gotowe do pracy. Wszystko zaczęło fajnie funkcjonować – dodała defensywna zawodniczka łódzkiej drużyny.

Mniej zadowolone mogły być legionowianki, które nie postawiły się zbytnio przeciwniczkom, nie urywając im żadnego seta. – Myślę, że nasza gra wygląda coraz lepiej, chociaż w tym meczu nie było tego widać. Mamy jeszcze dwa tygodnie do rozpoczęcia sezonu. Jesteśmy jeszcze w ciężkim treningu, więc musimy mieć trochę cierpliwości, bo nie wybaczamy sobie błędów, które jeszcze mają prawo się zdarzać – stwierdziła libero zespołu z Legionowa Izabela Lemańczyk.

Nie ukrywała ona rozczarowania po meczu z ŁKS-em, bowiem liczyła na lepszą postawę swojej drużyny. – Obecnie w dużej mierze chodzi o to, aby poćwiczyć charakter, wolę walki i zgranie zespołu, ale niestety w tym meczu nie wyglądało to najlepiej. Mimo że był to tylko mecz towarzyski, to należy z niego wyciągnąć wnioski. Po tym spotkaniu mamy o czym rozmawiać – zakończyła doświadczona już zawodniczka Legionovii.

źródło: opr. własne, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę