Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

IO: Kolejny przypadek COVID-19 wśród siatkarzy plażowych

fot. volleyball.world

Niepokojące wieści napływają z Tokio, gdzie w piątek ma odbyć się ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich. Tymczasem jeszcze przed początkiem zmagań COVID-19 dopadł kolejnego siatkarza plażowego. Jest nim Amerykanin Taylor Crabb.

Mimo że zmagania w wielu dyscyplinach na igrzyskach olimpijskich w Tokio jeszcze się nie zaczęły, to nie ma dnia, aby nie docierały do mediów sygnały związane z pozytywnymi przypadkami koronawirusa wśród sportowców. Wszystko wskazuje na to, że z rywalizacji w turnieju siatkówki plażowej wyeliminowany zostanie 29-letni Amerykanin Taylor Crabb.Po przybyciu do Japonii przeszedł on test na COVID-19, ale okazał się on pozytywny, co ma zamknąć drogę amerykańskiemu siatkarzowi do walki w Tokio. W parze z Jake’m Gibem w niedzielę wieczorem miał on zmierzyć się z włoskim duetem – Enrico Rossi/Adrian Carambula. Wszystko wskazuje na to, że Gibb wystąpi w turnieju, ale z Tri Bourne, który już udał się do Japonii, gdzie przejdzie testy na COVID-19.

Przypomnijmy, że Taylor Crabb nie jest pierwszym siatkarzem plażowym, którego dopadł koronawirus. Wcześniej pozytywny wynik otrzymał również Czech Ondrej Perusić, który miał grać w duecie z Davidem Schweinerem. Wszystko wskazuje na to, że nie zagrają oni w pierwszym meczu fazy grupowej. Od 1 lipca koronawirusa wykryto u 79 osób związanych z igrzyskami olimpijskimi, w tym u 6 sportowców.

źródło: inf. własna, ocregister.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Igrzyska Olimpijskie, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę