Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Igor Kolaković: Cel jednoczył nas do samego końca

Igor Kolaković: Cel jednoczył nas do samego końca

fot. Klaudia Piwowarczyk

Siatkarze Warty Zawiercie po raz trzeci pokonali Skrę Bełchatów i zdobyli pierwszy w historii klubu medal mistrzostw Polski. Trener zawiercian Igor Kolaković podkreślił, że cały zespół do końca walczył o zrealizowanie wspólnego celu. – Jestem bardzo dumny z mojej drużyny, ponieważ to był naprawdę długi sezon, z dużą liczbą różnorodnych problemów – powiedział szkoleniowiec.

Nie chcę teraz o nich mówić, ale muszę podkreślić, że drużyna zachowała się bardzo profesjonalnie – ocenił Igor Kolaković.Szkoleniowiec zaznaczył, że mimo różnic w zespole, wszystkich jednoczył wspólny cel. – Nawet jeśli różniliśmy się między sobą kulturą, opiniami, czy nawykami, to cel jednoczył nas do samego końca. Byliśmy razem do końca i jestem bardzo szczęśliwy, że kończymy sezon w ten sposób. To historyczny sukces dla klubu. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie Warta zagra z sukcesami w Lidze Mistrzów – dodał Kolaković.

Szczęścia z wywalczenia brązowego medalu nie krył Miłosz Zniszczoł.Idealnie się to ułożyło. Fajnie, że możemy świętować tutaj, w Zawierciu z naszymi kibicami, naszymi rodzinami. Tylko się teraz cieszyć – podkreślił środkowy Aluron CMC Warty Zawiercie. – Na papierze wyglądaliśmy na mocną drużynę. To wszystko trzeba było potwierdzić na boisku. Udało nam się to i z tego się niesamowicie cieszymy.

Miłosz Zniszczoł przyznał, że zostaje w klubie z Zawiercia na kolejny sezon. – Jestem w mocnym klubie. Cieszę się, to jest mój pierwszy medal i mam nadzieję, że nie ostatni. I pierwszy raz będę w Lidze Mistrzów. Pełnia szczęścia – zakończył.

źródło: Aluron CMC Warta Zawiercie, opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę