Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Harmonogram sparingów Mickiewicza Kluczbork

Harmonogram sparingów Mickiewicza Kluczbork

fot. voleybolunsesi.com

Drużyna Mickiewicza Kluczbork od kilku już tygodni przygotowuje się do sezonu 2022/23 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Znany jest już plan sparingów i turniejów towarzyskich z udziałem kluczborczan.

Każdego dnia podopieczni Mariusza Łysiaka ciężko trenują na siłowni oraz ćwiczą w hali. Pod koniec sierpnia siatkarze Mickiewicza zaczną rozgrywać pierwsze mecze kontrolne. W dniach 25-26 sierpnia wezmą udział w turnieju w Bydgoszczy. Następnie 30-31 sierpnia odbędą sparing z PSG Stalą Nysa, a 2-3 września rozegrają turniej we Wrześni.Harmonogram meczów kontrolnych Mickiewicza Kluczbork:

25-26 sierpnia
Dwudniowy turniej w Bydgoszczy

30-31 sierpnia
Sparingi z PSG Stalą Nysa

2-3 września
Dwudniowy turniej we Wrześni

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę