Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Grek nadal trenerem czeskiej reprezentacji

Grek nadal trenerem czeskiej reprezentacji

fot. cvf.cz

Giannis Athanasopoulos nadal będzie prowadził żeńską reprezentację Czech. Kontrakt z greckim szkoleniowcem został przedłużony do 2025 roku. Mistrzostwa świata będą najbliższą dużą imprezą, w której weźmie udział prowadzona przez niego czeska kadra.

Do zmian nie dojdzie w żeńskiej reprezentacji Czech. Nadal będzie ją prowadził Giannis Athanasopoulos. Z reprezentacją Czech pracuje on już od trzech lat. W tym okresie zdążył wygrać między innymi Ligę Europejską (2019 rok) oraz zagrać w finale Challenger Cup, którego zwycięzca zapewnia sobie grę w Lidze Narodów. Poza tym czeskie siatkarki wywalczyły awans do mistrzostw świata, które w 2022 roku odbędą się w Polsce i Holandii.W tym roku wzięły udział w mistrzostwach Europy. Znalazły się nawet w grupie z biało-czerwonymi, ale niewiele były w stanie wskórać. Wprawdzie wygrane z Hiszpankami i Greczynkami pozwoliły im wyjść z grupy, ale już na etapie 1/8 finału przegrały z Turczynkami i odpadły z dalszej rywalizacji.

Władze czeskiego związku są jednak zadowolone z postępów jakie pod wodzą Giannisa Athanasopoulosa zrobiła żeńska kadra, stąd też zdecydowały się przedłużyć współpracę z greckim szkoleniowcem aż do 2025 roku. Dodatkowo w tym sezonie wystąpi on w podwójnej roli, bowiem będzie także prowadził Vasas Obuda Budapeszt w sezonie ligowym.

źródło: opr. własne, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę