Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Giannis Athanasopoulos: W każdym secie mieliśmy swoje szanse

Giannis Athanasopoulos: W każdym secie mieliśmy swoje szanse

fot. cev.eu

W grupie A Ligi Mistrzyń w meczu 3. kolejki francuski zespół Volley Mulhouse Alsace pokonał 3:1 Vasas Obudę Budapeszt. – Jeśli możesz wygrać trzy sety tak jak my, wracając z dużego deficytu, to nie przypadek. Ale muszę przyznać, że do tego potrzebne jest też szczęście, a my je w niektórych momentach mieliśmy – przyznał po meczu Francois Salvagni, szkoleniowiec Volley Mulhouse Alsace.

To był bardzo ciężki mecz, gratuluję również Vasasowi, który zmusił nas do gry na wysokim poziomie – dodał trener francuskiej drużyny. – Musiałem dokonać kilku zmian w trakcie gry, cieszę się, że wszystkie moje zawodniczki, mogły coś dodać do drużyny. To był wielki wysiłek, nie poddaliśmy się, walczyliśmy do końca.Jestem bardzo smutny z powodu wyniku, w każdym secie mieliśmy swoje szanse na wygraną, ale brakowało nam agresywności i czasem może jakości, aby zakończyć seta po prowadzeniu powyżej 20 – ocenił spotkanie Giannis Athanasopoulos, szkoleniowiec zespołu z Budapesztu. – Teraz musimy trzymać się razem i starać się grać lepiej, starać się być lepszą drużyną. Mecze pucharowe pomagają nam się rozwijać.

W grupie A liderem pozostaje A.Carraro Imoco Conegliano, które wyprzedza Developres Bella Dolina Rzeszów. Volley Mulhouse Alsace plasuje się na 3. pozycji, zaś tabelę zamyka Vasas Obuda Budapeszt.

źródło: cev.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę